Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

„4K Ultra HD“ raiškos „Blue-ray™“ leistuvas SONY UBP-X700Speciali Kaina: 195.00 €
195.00

Sony - visada stengiasi sužadinti teigiamas emocijas, sudominti bei patenkinti vartotojų smalsumą. Neblėstantis siekis kurti technologijas, patenkinti naudotojų poreikius, teikti paslaugas bei naujovių paieškos padeda įmonei stebinti vartotojus naujais gaminiais.

Rezervuokite geriausią vietą namuose naudodami „4K Ultra HD“ raiškos „Blu-ray™“ leistuvą. Patobulintas erdvinis garsas, 4K detalės ir tikroviški didelio dinaminio diapazono vaizdai užtikrina puikias emocijas ir galimybę visiškai pasinerti į žiūrimą filmą.

Žiūrėkite filmus, kurių raiška keturis kartus viršija įprastą „Blu-ray™“ („Full HD“) raišką, leisdami naujus „4K Ultra HD“ raiškos „Blu-ray™“ diskus ir naudodamiesi 4K transliacijos paslaugomis.

HDR10 signalas yra iki 100 k. ryškesnis nei standartinis (SDR) signalas, todėl dar geriau išryškinamos šviesiausios vietos ir išlaikomos sodrios ir detalios juodos sritys taip suteikiant visiškai naujų žiūrėjimo pojūčių.

Suteikite vaizdams gyvybės su pribloškiamais šviesos efektais, gilesniais tamsiais tonais ir ryškiomis spalvomis. „Dolby Vision™“ yra HDR sprendimas, leidžiantis patirti įtraukiančių kino teatrui prilygstančių pojūčių savo namuose.

Naujos BT.2020 spalvų erdvės palaikymas reiškia galimybę pasiekti daug platesnį spalvų diapazoną, nei siūlo įprasti TV signalai. Dėl to turinio kūrėjai gali perteikti daug sodresnes ir tikroviškesnes spalvas – nuo gilaus vandenyno mėlio iki natūraliai žalių ir ryškiai raudonų atspalvių.

UBP-X700 yra įdiegta pažangi konvertavimo į 4K raišką technologija, kad ir ką žiūrėtumėte. Kiekvienas objektas tampa dar ryškesnis ir aiškesnis realiuoju laiku, tad galite mėgautis detaliu vaizdu – puiki didelės raiškos televizorių funkcija.

Žiūrėkite 4K HDR raiškos filmus (netgi ne per HDR televizorius) ir mėgaukitės papildomu šešėlių ir apšviestų sričių detalumu. Konvertuojant HDR į SDR, sumaniai išplečiamas itin platus HDR ryškumo diapazonas paverčiant jį SDR vaizdu, o kartu išlaikant puikią vaizdo kokybę net tradiciniuose SDR televizoriuose.

Mėgaukitės sparčiomis, stabiliomis transliacijomis iš įvairių paslaugų teikėjų.2 Dėl „Wi-Fi“ su MIMO technologija UBP-X700 gali transliuoti iki 4K raiškos vaizdo įrašus.

Prijunkite AV technologiją prie UBP-X700 naudodami eternetą, HDMI ir koaksialinę SPDIF jungtį.

Savybės:

Išvyskite neprilygstamai aiškius „4K Ultra HD“ raiškos „Blu-ray™“ vaizdus Paleiskite beveik bet kurį diską ir failo formatą Įspūdingas vaizdas – konvertavimas į 4K 60p Klausykitės įvairių formatų muzikos Dviguba HDMI išvestis A/V atskyrimui ir švaresniam garsui

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: