Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
5 / 5
5 stars, based on 1 reviews

Asmenukių lazda eSTAR Selfie Stick B3 BLACK with Bluetooth ConnectionSpeciali Kaina: 19.00 €
19.00

“eSTAR Selfie Stick B3 BLACK with Bluetooth Connection” tai patogi pagaminta iš tvirto aliuminio asmenukių lazda. Ši asmenukių lazda veikia Bluetooth technologija, turi universalų ištraukiamą telefono laikiklį, suskleista tesiekia tik 23 cm ir sveria tik 153 g. Patogu turėti visur kur tik keliaujate!


Lengva, bet tvirta

“eSTAR Selfie Stick B2 GOLD with Bluetooth Connection” asmenukių lazda pagaminta iš tvirto aliuminio ir tesveria 153 g. Suskleidus jos ilgis tik 23 cm, todėl ją patogu turėti visada su savimi. Vykstant į kelionę jos tiesiog nepamirškite įsimesti į lagaminą!

 

Universalus telefono laikiklis

“eSTAR Selfie Stick B2 GOLD with Bluetooth Connection” asmenukių lazda turi universalų telefono laikiklį kuris tinka daugeliui telefonų. Laikiklis išsitraukia nuo 5,5 cm iki 8.0 cm. Tereikia laikiklį ištraukti įdėti telefoną ir asmenukių lazda paruošta gražiausių Jūsų akimirkų fiksavimui – greita ir patogu!


Bluetooth technologija ir baterija

“eSTAR Selfie Stick B2 GOLD with Bluetooth Connection” veikia Bluetooth technologija. Paprasta – įjungiate asmenukių lazdą ir suporuojate ją su savo turimu telefonu per Bluetooth ryšį.

Asmenukių lazdoje yra įmontuota 180 mAh baterija. Baterija budėjimo rėžime gal būti iki 100 val.

 

Kitos funkcijos

“eSTAR Selfie Stick B2 GOLD with Bluetooth Connection” asmenukių lazda išsiskleidžia iki 97 cm ir turi 5 ištraukiamas dalis. Dalys fiksuojamos jas pasukant – greita ir patogu!

Telefono laikiklio padėtį galima reguliuoti 2700 kampu taigi būsite visada kadre.

Nuoroda: http://www.estar.eu/produktas/estar-selfie-stick-b3-black-with-bluetooth-connection/
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: