Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
  
2 / 5
2 stars, based on 1 reviews

Asmeukių lazda eSTAR Selfie Stick C1 BLACK with Cable ConnectionSpeciali Kaina: 12.00 €
12.00

“eSTAR Selfie Stick C1 BLACK with Cable Connection” tai patogi pagaminta iš tvirto aliuminio asmenukių lazda. Ši asmenukių lazda veikia su laidine 3,5 mm ausinių jungtimi, turi universalų telefono laikiklį, suskleista tesiekia tik 31 cm ir sveria tik 145 g. Patogu turėti visur kur tik keliaujate!

Lengva, bet tvirta

“eSTAR Selfie Stick C1 BLACK with Cable Connection” asmenukių lazda pagaminta iš tvirto aliuminio ir tesveria 145 g. Suskleidus jos ilgis 31 cm, ištraukus 107 cm. Asmenukių lazdą prie telefono prijungsite 3,5 mm laidine ausinių jungtimi. Jokios baimės, kad neužfiksuosite reikiamos akimirkos dėl išsikrovusios baterijos!

Universalus telefono laikiklis

“eSTAR Selfie Stick C1 BLACK with Cable Connection” asmenukių lazda turi universalų telefono laikiklį kuris tinka daugeliui telefonų. Laikiklis išsitraukia nuo 5,5 cm iki 8.0 cm. Tereikia laikiklį ištraukti įdėti telefoną ir asmenukių lazda paruošta gražiausių Jūsų akimirkų fiksavimui – greita ir patogu!

3,5 mm jungtis

“eSTAR Selfie Stick C1 BLACK with Cable Connection” veikia su 3,5 mm ausinių jungtimi. Paprasta – prijungiate asmenukių lazdą prie savo telefono ausinių jungties ir darote asmenukes. Asmenukių lazda neturi jokios baterijos todėl ji niekada neišsikraus!

Kitos funkcijos

“eSTAR Selfie Stick C1 BLACK with Cable Connection” asmenukių lazda išsiskleidžia iki 107 cm ir turi 6 ištraukiamas tvirto aliuminio dalis.

Telefono laikiklio padėtį galima reguliuoti 2000 kampu taigi būsite visada kadre.

Nuoroda: http://www.estar.eu/produktas/estar-selfie-stick-c1-black-with-cable-connection/


 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: