Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
4 / 5
4 stars, based on 27 reviews

Ausinės BOSE QuietComfort® 25 Acoustic Noise Cancelling®Speciali Kaina: 225.00 €
225.00

Užsidėjus ausines atsiveria pasaulis

BOSE®QuietComfort®25 ausinės sukurtos geresniam garsui, kad būtų patogesnės naudoti ir pasiimti jas kartu su savimi. Užsidėjus ausines, viskas pasikeičia. Muzika tampa gili, stipri ir subalansuota taip, kad kiekvienas menkiausias garsas kuo puikiausiai girdėtųsi. Ausinės nepakeičiamos kelionėse lėktuvu, laivu, automobiliu, nes dingsta jų keliamas triukšmas. Dėvint ausines, triukšmingas pasaulis pradingsta, liekate tiesiog Jūs ir muzika ar tyla ir ramybė.Rinkoje pirmaujanti triukšmo mažinimu kelionėse, darbe bei kitur.
Geriausias garsas savo klasėje su tikrovišku garso atkūrimu Jūsų muzikai.
Lengvos bei ergonomiškos jas galite nešioti ilgą laiką.
Galimybė valdyti muziką ir skambučius su pulteliu esančiu laide.
Išskirtinas dizainas, yra galimybė rinktis iš dviejų spalvų: juodos ir baltos.
Geresnis dizainas

Mes visiškai perkūrėme savo pirmaujančią ausinių pramonę aukštesnės kokybės medžiagomis bei apdaila. BOSE®QuietComfort®25 ausinės yra lengvos ir sukurtos taip, kad atsidurtų tinkamiausioje vietoje ant Jūsų ausų. Ausinių lankelis virš galvos yra su panašia į zomšą prabangia medžiaga papildomam patogumui. Jei AAA tipo baterijos nusenka Jūsų ausinėse, Jūs neprarandate galimybės mėgautis mėgstama muzika, bet ją girdėsite be triukšmo panaikinimo. Taip pat komplekte yra patogus dėklas, kuriame kompaktiškai ir patogiai galėsite gabenti savo ausines.

Mažiau triukšmo. Daugiau atsipalaidavimo

BOSE®QuietComfort®25 ausinės leidžia Jums susikoncentruoti klausomai muzikai ar filmams, blokuodama Jus blaškančius garsus: pilną žmonių gatvę, lėktuvo salono garsą ar pilną žmonių biurą. Šią funkciją atlieka pažangi garso mažinimo technologija ir išskirtinė elektronika.

Tikroviškas garsas

Daugelis firmos inžinierių yra muzikantai, turintys aistrą muzikai. Kai devėsite šias ausines, girdėsite gitarą, vokalą , klausant choro bei sodrų bosą. Bose® Active EQ ir TriPort® technologijos sukurtos tam, kad norėtumėte klausytis muzikos valandų valandas.

Jūs kontroliuojate

BOSE®QuietComfort®25 triukšmą naikinančios ausinės yra specialiai sukurtos naudotis iPhone ar kitais Apple prietaisais. Jose esančiu pulteliu galite valdyti muziką bei pokalbius pirštais. Taip pat yra daug funkcijų, suderinamų su šių dienų populiariausiais telefonais.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: