Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
3.5 / 5
3.5 stars, based on 34 reviews

Ausinės BOSE® MIE2 ausinės Jūsų telefonui (Android, Windows, BlackBerry)Speciali Kaina: 109.00 €
109.00
ose® MIE2 mobile ausinės skirtos garso kokybei ir patogumui naudojantis mobiliuoju telefonu. Jūs galite priimti skambučius vienu mygtuko paspaudimu. Sklandžiai perjunginėti tarp muzikos ir skambučių bei mėgautis jais kartu su aukščiausios kokybės Bose garsu.

Geresnis klausymasis ir suprantamumas.

Bose MIE2 mobile ausinės nustato naują garso atkūrimo standartą, kuriam įprastos mobiliųjų telefonų ausinės negali prilygti. Patobulintos iš vidaus, ausinės turi sustiprintos akustikos konstrukciją sklandesnei ir realistiškiau skambančiai muzikai. Naujas dizainas veikia su BOSE patentuota ausinių TriPort® akustine sistema, kurios dėka itin mažose ausinėse geriau atkuriami žemi dažniai, labiau subalansuoti ir platesnio diapazono garsai.

Jūsų skambučiai skambės švariau su „Stereo“ sistema.

Perjungimas vieno mygtuko paspaudimu. Laisvų rankų kalbėjimo įranga.

Kai Jūsų telefonas skamba, tiesiog paspauskite atsiliepimo/pabaigos mygtuką taip sustabdydami muziką ir perjungsite į skambutį. Įvairiakryptis mikrofonas perteikia Jūsų balsą švariai ir nėra būtinybes mikrofoną glausti prie lupų. Baigdami pokalbį paspausite tą patį vieną mygtuką ir galėsite toliau mėgautis savo muziką nuo tos pačios vietos kur ją sustabdėte.

Ausinių stabilumas ausyse kol Jūs aktyviai judate ar sportuojate.

Patentuoti StayHear™ švelnaus silikono antgaliukai užtikrina puikų ir didesnį stabilumą judant ar aktyviai sportuojant. Pažangiausios medžiagos ir dizainas leidžia antgaliukams patikimai priglusti prie ausies bugnelio ir prisitaikyti prie natūralios ausies formos. StayHear™ antgaliukai suteikia daugiau patikimumo judant ar sportuojant priimant skambučius ar klausant mėgstamos muzikos. BOSE® ausinės yra sukurtos klausyti muzikos ilgą laiką. Dauguma žmonių patiria diskomfortą naudodami į ausis dedamas ausines, tačiau Bose sukūrė trijų dydžių (S, M ir L) švelnaus silikono antgaliukus idealiai tinkančius jūsų ausims.

Didesnis patvarumas

MIE2 yra tvirtesnes nei bet kada anksčiau, nes pažangiausios medžiagos, sandara ir gamybos technologijos patobulintos iki aukščiausios kokybės Jums. Kiekvienai porai yra atliekamas griežtas testavimas atitinkantis BOSE eksploatavimo ir patvarumo standartus.

BOSE® ausinės yra sukurtos specialiai nešiojamiems kompiuteriams, audio grotuvams kaip CD, MP3 ar DVD.Lenktas 3,5 mm kištukas tobulai tinka iPhone™ Droid, Blackberry ir kitiems populiariausiems telefonams. Komplekte yra mažas, labai patogus dėklas, kuriame puikiai tilps ir MP3 grotuvas.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: