Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
3.3 / 5
3.3 stars, based on 29 reviews

Ausinės BOSE® SoundLink BluetoothSpeciali Kaina: 249.00 €
249.00
elaidis muzikos klausymas.

Pirmosios „On-Ear“ belaidės ausinės iš BOSE. Šios ausinės atkuria aiškų ir stiprų garsą. Naudojantis jomis, Jūs galite lengvai valdyti skambučius bei muziką. BOSE SoundLink „On-Ear“ ausinės turi ilgai veikiančią pakraunamą bateriją. Taip pat jos yra iki 40% lengvesnės, nei panašios ausinės.

Geresnis garsas

Pasiruoškite kokybiškam garsui su Bluetooth® technologiją palaikančiomis ausinėmis. Detalus ir subalansuotas garsas, kuriuo galite mėgautis visur, kur tik eisite. Pritaikyta Bose® TriPort® technologija leis mėgautis aukštos kokybės dinamiška muzika kaip ir su mūsų geriausiomis laidinėmis ausinėmis. Girdėsite giliausius žemo dažnio garsus nenaudojant laido.

Galia erdvėje

Iki 15h tarnaujančia baterija galėsite klausytis savo mėgstamos muzikos, žiūrėti filmus. Šių BOSE SoundLink „On-Ear“ ausinių akumuliatorius kraunamas USB laidu, o pilnai pasikrauna per pusantros valandos. Esant situacijai, kai baterija baigia išsikrauti, įdėjus ją krautis 15 minučių, budėjimo laikas pailgėja iki 2 valandų.

Sukurtos Jums

Lankelio reguliavimas leidžia gaubtuvams idealiai priglusti prie ausų. Minkštos pagalvėlės bei visos kitos medžiagos parinktos, kad būtų kuo tvirtesnės ir lengvesnės. Komplekte yra kompaktiškas dėklas bei laidas prijungti ausines jei baterija yra išsikrovusi.

Valdymas pirštais

Naudojant šias ausines, galima priimti skambučius, kol klausotės muzikos ar žiūrite filmą. Jums tiesiog reikia paliesti mygtuką ant dešiniojo gaubtelio ir automatiškai būsite sujungtas. Ausinės veikia iki 9 metrų atstumu nuo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio. Garsinis sufleris informuoja apie akumuliatoriaus būklę, prisijungimo statusą ir skambutį. Taigi Jūs galite laikyti savo išmanųjį telefoną kišenėje ar bet kur kambaryje.

Girdėti ir būti išgirstam

Telefoniniai pokalbiai su SoundLink® on-ear ausinėmis yra aiškūs, nors ir būtumėte triukšmingoje gatvėje. Dvigubi mikrofonai sumažina foninį garsą tam, kad užtikrinti balso girdimumą. Tai Jums suteiks aiškų skambinančiojo girdimumą, nes Bose® technologijos automatiškai sureguliuoja ausinių garsą pagal aplinką ir triukšmo pasikeitimą.

Populiarus apžvalgų puslapis http://www.cnet.com puikiai įvertino BOSE SoundLink Bluetooth ausines kaip kompaktiškas, patogias ir svarbiausia puikaus skambesio bevieles „mėlyno danties“ principu veikiančias ausines.

Apžvalgą rasite šia nuoroda:

http://www.cnet.com/videos/bose-soundlink-on-ear-bluetooth-top-on-ear-wireless-headphone/


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: