Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
Ausinės BOSE SoundTrue™ in-ear
11%
11%
3.6 / 5
3.6 stars, based on 24 reviews

Ausinės BOSE SoundTrue™ in-earKaina: 99.00 €
Speciali Kaina: 88.00 €
Sutaupyk: 11.00 €
99.00

Ausinės skirtos Jūsų aktyviam gyvenimui

SoundTrue™ ausinės yra sukurtos giliems ir švariems garsams, kurių dar nesate girdėję su in-ear tipo ausinėmis. StayHear® ausinių kištukai yra natūralaus silikono, jų konstrukcija neleidžia ausinėms iškristi iš ausų.

Mėgaukitės muzika su giliu ir aiškiu garsu

StayHear® ausų antgaliai suteikia patogumą ir galimybę ausinėms išlikti vietoje. Klausykite muzikos ir judėkite laisvai. To ir siekia SoundTrue™ ausinės. Išskirtinė Bose® TriPort® technologija sukurta skleisti garsus natūraliai.

Jos išlieka vietoje, o Jūs ne

Kur beeitumėt, ką beveiktumėt, Jums nebereikia rūpintis, kad ausinės gali iškristi. Tai buvo pasiekta su SoundTrue™ ausinėmis. StayHear® ausinių kištukai yra sukurti taip, kad nekristų iš ausų. Šie antgaliai pagaminti iš minkšto ir prisitaikančio natūralaus silikono. Jie atitinka ausų kaušelį ir, sušilus silikonui, ausinių net nebejuntate. Taigi Jūs galite susikoncentruoti ties savo muzika. SoundTrue™ ausinės yra labai lengvos bei tvirtos. Lankstus laidas yra su segtuku patogesniam naudojimui.

Išsirinkite ausinių modelį Jums labiausiai tinkantį

SoundTrue™ in-ear ausinės yra kelių modelių skirtingiems poreikiams patenkinti. Šis modelis yra universalus, tačiau yra specializuoti modeliai pritaikyti Apple ir SAMSUNG Galaxy įrenginiams, turintys trijų mygtukų valdiklį su mikrofonu, kuris leidžia Jums valdyti pokalbius bei muziką (keisti dainas, mažinti ir didinti garsą). Ausinių spalvą atitinkantis įdėklas leis Jums nešiotis ir apsaugoti ausines bei priedus.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: