Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
Ausinės PHILIPS SHB7150FB/00
12%
12%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Ausinės PHILIPS SHB7150FB/00Kaina: 65.00 €
Speciali Kaina: 57.00 €
Sutaupyk: 8.00 €
65.00

• 40 mm neodimio garsiakalbiai puikios kokybės aukštiesiems ir žemiesiems dažniams atkurti
Itin kompaktiški, tačiau labai tvirti 40 mm neodimio garsiakalbiai sukuria neįtikėtinai stiprų magnetinį lauką. Jie atkuria neįtikėtinai subtilius vokalo atspalvius ir sodrius žemuosius dažnius, jūsų mėgiamoms dainoms pridedančius netikėtų potėpių.

• Ant ausies dedamos ir triukšmą izoliuojančios pagalvėlės neleis jūsų klausomai muzikai pasklisti aplinkui
Ant ausų dedamos ausinės apgaubia ausis ir užblokuoja išorės triukšmą. Dėl to muzika galite mėgautis niekieno netrukdomi.

• Belaidis muzikos ir skambučių valdymas per „Bluetooth“
Kai kalbama apie nesibaigiantį muzikos klausymosi malonumą ir be vargo atliekamą muzikos bei skambučių perjungimą, „Bluetooth“ niekas neaplenks. Norėdami klausytis mėgstamiausios muzikos, „Philips“ ausines susiekite su NFC funkciją palaikančiu išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Intuityvus valdymas palietus kiekvieną ausinių kaušelį – tai viskas, ko reikia norint sumažinti garsą skambint ar atsiliepiant į skambučius.

• Pagal jūsų poreikius reguliuojamas lankelis
Reguliuojamą lankelį galima nustatyti pagal ausinių dydį, kad užsidėjus, jos visada jums tiktų.

• Minkštos, ant ausų užmaunamos odinės pagalvėlės, kad būtų patogų muzikos klausytis ilgai
„Philips“ ausinės turi minkštas odines ant ausų dedamas pagalvėles, kurios taip lengvai ir patikimai prisitaiko prie ausų formos, kad greitai pamiršite jas dėvintys! Jos ne tik patogios, tačiau taip pat pasižymi puikiomis izoliavimo savybėmis, kad klausytis muzikos būtų vienas malonumas.

• Nesvarbu, ar naudojate laidą ar ne, muzika mėgaukitės tik taip, kaip patinka jums!
Atsiliepkite ar klausykitės muzikos be laidų arba prijungę tiesiai prie 3,5 mm lizdo. Šios naujosios ausinės su NFC iš tiesų leis pasiimti viską, kas geriausia! Tiesiog susiekite jas su bet kokius NFC palaikančiu prietaisu ir mėgaukitės aukščiausios kokybės klausymosi malonumu, arba prijunkite prie 3,5 mm lizdo ir patirkite tokius pat nepakartojamus potyrius. Suteikiama galimybė rinktis!

• Susiekite su savuoju NFC įrenginiu vienu palietimu
Susiekite su savuoju NFC įrenginiu vienu palietimu be jokio vargo. Šalin sudėtingus belaidžius ausinių siejimus. Mūsų naująją NFC technologiją lengva ir paprasta naudoti: NFC išmanųjį įrenginį susiesite vos vienu palietimu.

Nuoroda: http://www.philips.lt/c-p/SHB7150FB_00/belaides-bluetooth-ausines


 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: