Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
BLU-RAY grotuvas PHILIPS BDP7750/12
4%
4%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

BLU-RAY grotuvas PHILIPS BDP7750/12Kaina: 177.00 € 611.15 Lt
Speciali Kaina: 170.00 € 586.98 Lt
Sutaupyk: 7.00 € 24.17 Lt
177.00

• Konvertuokite „Full HD“ turinį į 4K „Ultra HD“ skiriamąją gebą
Žiūrėkite mėgstamus filmus ir nuotraukas ir mėgaukitės anksčiau neregėta kokybe. Dėl BDP7750 veikiančios vaizdo konvertavimo funkcijos 4K televizoriuje galėsite žiūrėti itin ryškius ir aiškius vaizdus, nes 4K x 2K standartinius HD filmus ir nuotraukas paverčia net keturis kartus tikslesniais.

• Mėgaukitės „Miracast™“ sertifikuotu įrenginio turiniu savo televizoriuje
„Miracast™“ yra P2P belaidis ekrano vaizdo rinkmenų kūrimo standartas, formuojamas per „Wi-Fi Direct“ ryšį. Supaprastinta naudotojo sąsaja panaši į nešiojamojo įrenginio ekrano dubliavimo funkciją, tik pateikiama didesniame ekrane per „Miracast™“ sertifikuotą įrenginį ir neribojama iš anksto įdiegtų kodekų.

• 7.1 erdvinis kanalo garsas geriausiai kino patirčiai
Mėgaukitės geriausio garso potyriu su įvairių tipų turiniu. Žiūrint filmą, jus pasieka pilnutinis 7.1 erdvinis garsas, kuris panardina jus į veiksmą. Klausantis muzikos, kur nereikia erdvinio garso, sistema intuityviai paskirsto jį į 2.1 stereo garsą, kuriame muzika pateikiama geriausioje formoje. Žinoma, visada galite pasirinkti iš jūsų „Blue-ray“ galimų išankstinio nustatymo režimų, nuo skaidraus stereo ar 7 kanalų stereo iki „Dolby TrueHD“ ir „DTS Master Audio“ 7.1 erdvinio garso geriausiai aukštos raiškos patirčiai.

• „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas
„Philips CinemaPerfect HD“ procesorius siūlo naują ryškesnių ir aiškesnių vaizdų atkūrimo standartą. Šis išmanus procesorius sumažina triukšmą ir paryškina vaizdus – taip jums suteikiama aukštesnė vaizdo kokybė nei anksčiau. Vaizdo triukšmo sumažėjimas ir žymus patobulinimas sumažina triukšmą, sukuriamą, kai vaizdas yra suglaudintas MPEG formatu. Įdiegus patobulintą spalvų apdorojimo funkciją procesorius sukuria ryškius ir gilius vaizdus ekrane.

• „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas
„DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ suteikia 7.1 kanalų aukščiausios kokybės garsą iš „Blu-ray“ diskų. Atkuriamo garso beveik neįmanoma atskirti nuo studijose girdimo garso, todėl girdėsite būtent tai, ką girdi kūrėjai. „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ – visapusiška didelės raiškos pramogų patirtis.

• „Blu-ray“ 3D diskų įrašo perklausa „Full HD“ 3D patirčiai namuose
„Full HD“ 3D suteikia gylio iliuziją, kad galėtumėte dar labiau mėgautis realistiškesne kino filmo peržiūra savo namuose. Atskiri vaizdai kairei ir dešinei akims įrašyti 1920 x 1080 „Full HD“ kokybe ir pakaitomis rodomi dideliu greičiu ekrane. Žiūrint šiuos vaizdus pro specialius akinius, kurie sinchronizuodami atidaro ir uždaro kairįjį ir dešinįjį lęšius keičiantis vaizdams, sukuriamas „Full HD“ 3D vaizdo pojūtis.

• Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais
Mėgaukitės 3D filmų teikiamais maloniais pojūčiais savo namuose žiūrėdami 2D filmus. Tiesioginiam 3D konvertavimui naudojamos naujausios skaitmeninės technologijos, kurias pasitelkus analizuojamas 2D vaizdo turinys atskiriant pirmojo plano ir fone esančius objektus. Taip sukuriama tiksli objektų schema, pagal kurią įprastiniai 2D vaizdo formatai konvertuojami į nepakartojamus 3D vaizdus. Naudodami suderinamą 3D televizorių dabar galite mėgautis „Full HD“ 3D vaizdais.

• Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus
„Philips MyRemote“ programa leidžia naudoti „iPhone“, „iPod Touch“ ar „Android“ išmanųjį telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą, valdantį jūsų „Philips“ tinklo AV produktus. Programa automatiškai atpažįsta jūsų* „Philips“ „Blu-ray“ grotuvą, namų kino teatrą ar „Streamium“ garso sistemą, sujungtą su jūsų namų „Wi-Fi“ tinklu, ir jūs galite valdyti prietaisus iš bet kurios namų vietos. O jei turite daugiau nei vieną „Philips“ tinklo AV produktą, programa leis perjungti jas ir valdyti kiekvieną jų atskirai. Ši nemokama programa buvo išskirtinai sukurta „Philips“.

• USB 2.0 groja video/muziką iš USB atminties/ standžiojo disko tvarkyklės
„Universal Serial Bus“ (USB) yra gamyklinis standartas, naudojamas greitam ir lengvam jungimuisi su kompiuteriu, periferiniais, mobilias ir elektroniniais įrenginiais. USB 2.0 jungtis suteikia geresnę ir greitesnę kokybę - iki 40 kartų greičiau nei USB 1.0, duomenų perdavimo sparta padidėja nuo 12 Mbps iki 480 Mbps. Įjungus, atliekama automatinė konfigūracija. Visa, ką jums reikia padaryti su USB 2.0 jungtimi, tai įjungti savo USB nešiojamą prietaisą ar standžiojo disko tvarkyklę, pasirinkti filmą, muziką ar nuotraukas ir leisti juos.

• Lietimui jautrūs klavišai – intuityvus valdymas
Pakanka lengvai paliesti jutiklinį klavišą, kad būtų užregistruota jūsų įvestis. Nebereikės stipriai spaudyti gaminio klavišų!

Nuoroda:http://www.philips.lt/c-p/BDP7750_12/7000-series-blu-ray-disk-dvd-grotuvasTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: