Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Belaidės ausinės Bose® SoundSport® PulseSpeciali Kaina: 185.00 €
185.00

BOSE – kompanija įkurta Amerikoje, kuri kria, gamina ir parduoda garso aparatūrą. Pagrindinė steigėjų vizija yra ne kaip greitai uždirbti pinigų, bet kaip išrasti naujų technologijų, kurios duotų naudos žmonėms, augintų kultūrą ir būtų vertinamos visame pasaulyje. BOSE vienintelis tikslas yra, kurti tokius produktus, kurių klientai negautų niekur kitur.

Savybės:

Užvedantis aukštos kokybės garsas. Ausinės, kurios Jūsų nestabdys. Sportuodami nuolat įveikiate naujus iššūkius, todėl Jums reikalingos ausinės, kurios visus šiuos iššūkius atlaikys. Naujos technologijos dėka galėsite užsibrėžti dar didesnius tikslus. Šiose ausinėse yra įmontuotas PerformTek® širdies ritmo jutiklis ir išskirtinės formos StayHear+ Pulse kištukai ausims. Jų dėka pasiekiamas aukščiausio lygio nešiojimo komfortas. Bose® SoundSport® belaidės ausinės suteiks Jums visišką laisvę, motyvuojantį aukštos kokybės garsą ir ausų kištukus, kurie visuomet liks ten, kur ir priklauso jiems būti. Ausinės sukurtos sportuojantiems, o pilnai pakrauta baterija atlaiko iki 5 valandų. Taigi treniruotėse Jūsų niekas nebestabdys. Bluetooth ir NFC ryšiu paprastai ir greitai prijungsite savo įrenginius bei jau po pirmojo naudojimo įsitikinsite, kad SoundSport® ausinės sukurtos specialiai sportuojantiems.

Techniniai duomenys:

Įmontuotas PerformTek® širdies ritmo jutiklis. StayHear®+ Sport kištukai ausims yra išskirtinės formos ir pagaminti iš silikono, taip pasiekiamas aukščiausio lygio nešiojimo komfortas. Belaidis ryšys Bluetooth ir NFC. Jūsų SoundSport® belaidžių ausinių ir Bluetooth arba NFC ryšį palaikančio įrenginio suporavimas labai paprastas. Inline valdymu galėsite priimti skambučius, reguliuoti garso lygį, stabdyti perklausą ar perjunginėti dainas. Nuo šiol Jums nebereikės sukti galvos dėl įvairiausios technikos. Specialiai pritaikytas EQ skleidžia itin natūralų skambesį esant bet kokiam garso lygiui. Teisinga muzika motyvuoja atlaikyti netgi labai sunkias treniruotes. SoundSport® belaidės ausinės atkuria aiškų, natūraliam labai artimą skambesį, koks iki šiol buvo įmanomas tik kabeliais sujungtose ausinėse. Specialiai sureguliuotas EQ juntamai pagerina garso atkūrimo kokybę esant bet kokiam garso lygiui. Ličio jonų baterija užtikrina iki 5 valandų muzikos klausymosi malonumą. Bose Connect App programa suteikia galimybę valdyti prijungtus įrenginius ir individualiai pritaikyti nustatymus. Nuo šiol prijungimas prie Bluetooth sąsają turinčių įrenginių tapo labai paprastas, kaip ir prijungtų įrenginių perjungimas, kaip pavyzdžiui iPad ir iPhone perjungimas skambinant telefonui. Nemokamos Bose Connect App programos dėka visi prijungimai valdomi intiutyviai. Po pirmojo pririšimo su ausinėmis galite visiškai laisvai ir paprastai perjunginėti keletą pririštų įrenginių, priklausomai kurį tuo metu norite naudoti. Programa (App) siūlo taip pat ir programinės įrangos atnaujinimus, produkto informaciją apie ausinių nustatymų personalizavimą. Skirtingoms oro sąlygoms atsparios medžiagos. Nesvarbu ar prakaituojate sporto salėje, ar bėgiojate lietuje, su šiomis ausinėmis būsite visada motyvuoti. Akustiniai portai įmontuoti taip, kad tapo atsparūs skirtingoms oro sąlygoms, o visas korpusas pagamintas iš medžiagos, kuri tiesiog atstumia drėgmę.   Visuomet patikimos. Esant tam tikroms sąlygos ne visos ausinės veikia, kaip turėtų. Dažniausiai tai Bluetooth ryšio trukdžiai arba klausymuisi trukdo sporto klubuose esantis WiFi ryšys. Todėl kurdama šias ausines Bose kompanija atliko begalę testų ir bandymų ir tobulino tol, kol pasiekė pageidaujamos kokybės. Visiškai jokių kokybės kompromisų! 

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: