Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
Bluetooth adapteris Philips AEA2700/12
6%
6%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Bluetooth adapteris Philips AEA2700/12Kaina: 52.00 €
Speciali Kaina: 49.00 €
Sutaupyk: 3.00 €
52.00

• Perjunkite muziką akimirksniu tarp 3 įrenginių su MULTIPAIR
Susiekite iki 3 išmaniųjų įrenginių ir transliuokite muziką iš pageidaujamo įrenginio be jokių susiejimo ar atsiejimo rūpesčių. Norėdami leisti dainą kitame įrenginyje, tiesiog paimkite jį ir paspauskite mygtuką „Leisti“. Pirminiame įrenginyje dainos leidimas bus sustabdytas, o jūs galėsite klausytis naujos dainos. Dalinkitės muzika su draugais, vakarėlyje ar tiesiog leiskite skirtinguose įrenginiuose išsaugotas įvairias dainas. Vienu metu susiekite draugų ir šeimos narių įrenginius ir leiskite vienas kito muziką.

• Duomenų srautu siųskite muzikos programas iš išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio į „Hi-Fi“
Kiekvienas muzikos mėgėjas turi savo mėgstamą muzikos parduotuvę arba internetines radijo programas savo mobiliuosiuose įrenginiuose. Dabar galite leisti jas tiesiogiai per savo „Hi-Fi“ sistemą.

• „Bluetooth®“ (aptX® ir AAC) aukštos kokybės belaidis srautinis muzikos perdavimas
Naudojant pažangias technologijas, garso transliavimas per „Bluetooth®“ pasiekia kitą lygį. Įprastas „Bluetooth®“ garsas naudoja SBC kodeką, skirtą garsui perduoti, todėl klausytojai kartais lieka nusivylę ir nepatenkinti. „Hi-Fi“ adapteris sukurtas naudojant pažangią belaidę „Bluetooth®“ (aptX® ir AAC) technologiją, kuri leis mėgautis sodriu, galingu ir aiškiu garsu. Suderinamas su naujausiais „Android™“ ir „Apple iOS“ išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir kitais įrenginiais, „Philips“ užtikrina garso kokybę, kurios tikitės. Belaidėmis technologijomis transliuojama muzika dar niekada taip puikiai neskambėjo.

• Galite jungti beveik prie kiekvienos „Hi-Fi“ arba kompiuterio garsiakalbių sistemos
Galite prijungti „Bluetooth® Hi-Fi“ adapterį beveik prie kiekvienos „Hi-Fi“ arba kompiuterio garsiakalbių sistemos naudodami standartinį analoginį RCA arba 3,5 mm lizdą.

• „Bluetooth“ susiejimas su NFC vienu palietimu
Lengvai susiekite „Bluetooth®“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio – angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth®“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

• Glotnus ir kompaktiškas dizainas
„Bluetooth® Hi-Fi“ adapteris yra kompaktiško ir aptakaus dizaino, puikiai tinkančio prie jūsų mėgstamos „Hi-Fi“ sistemos.

• Veikia su bet kuriuo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu su „Bluetooth®“
„Bluetooth® Hi-Fi“ adapteris veikia su „Bluetooth®“ ryšį turinčiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais. Tereikia įjungti „Bluetooth®“, prijungti „Hi-Fi“ adapterį – ir galite leisti muziką iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio per „Hi-Fi“.

• Supaprastintas diegimas – lengvesnis naudojimas
„Bluetooth® Hi-Fi“ adapterį galite iškart prijungti prie naudojamos „Hi-Fi“ sistemos. Tiesiog prijunkite prie RCA ar 3,5 mm lizdo ir per „Hi-Fi“ sistemą galėsite leisti muziką iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Nuoroda: http://www.philips.lt/c-p/AEA2700_12/bluetooth-adapteris/apzvalgaTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: