Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
3.7 / 5
3.7 stars, based on 3 reviews

Bluetooth muzikos sistema BOSE SoundTouch™ 20 Series III Wi-Fi®Speciali Kaina: 380.00 € 1312.06 Lt
380.00

Tai ne tik dar viena garso kolonėlė

SoundTouch ™  – tai visiškai nauja sistema, skirta transliuoti muziką belaidžiu būdu Jūsų namuose, lengviau nei bet kada anksčiau. Remdamiesi mūsų patirtimi mes džiaugiamės, galėdami pristatyti šioje srityje naujausius sprendimus. Sukūrėme sistemą, kuri paprastai valdoma iš Jūsų išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamo kompiuterio su SoundTouch ™ app programėle. Nuo mėgstamos muzikos jus skiria tik vieno mygtuko paspaudimas.

Kurdami šias sistemas, mūsų inžinieriai skyrė daug dėmesio SoundTouch valdymui, būtent todėl šios muzikos sistemos turi šešis programuojamus mygtukus, kuriuos bet kada galima perprogramuoti iš savo SoundTouch app. Įsivaizduokite, vienas mygtukas-mėgstama radijo stotis, sekantis mygtukas –kita stotis arba pasirinkta muzika iš jūsų audiotekos… Ir taip iki šešių pasirinkimų. Visa tai tik vienas paspaudimas ir Jūs klausotės mėgstamos muzikos. Pagaliau, tai revoliucinis sprendimas audio rinkoje, kada taip lengva naudoti, kaip įjungti šviesą namuose, tik daug smagiau.

Nemokama SoundTouch™  programėlė

SoundTouch ™ programėlė suteiks visą kontrolę muzikai pasiekti Jūsų sistemą. Vieno piršto prilietimu nustatysite interneto radijo stotį ar grojaraštį į šešis galimus programuojamus mygtukus. Programėlę galėsite naudoti išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Jei naudosite daugiau nei vieną SoundTouch ™ sistemą namuose, galite naudoti programėlę nustatyti vienodos ar skitingos muzikos grojimui visuose kambariuose. Taigi, viskas, ko Jums reikia, tai Wi-Fi namų tinklo ir fantazijos.

Įsirenkite viso namo įgarsinimo sistemą

Jei tikrai mylite muziką, jūs tikrai norėsite, kad ji skambėtų visuose jūsų namuose. Štai kodėl yra SoundTouch ™ sistema viso namo/buto įgarsinimui. Nuo mažiausių nešiojamųjų kolonėlių iki namų kino.  Jūs galėsite klausytis skirtingos muzikos, skirtinguose kambariuose arba atvirkščiai tą pačią visur, kad ir lauke.

    Kokybiškas garsas vidutiniam kambariui iš kompaktiškos sistemos     Galimybė transliuoti interneto radijo stotis ir pasirinkimus  iš audiotekos     Greitas prijungimas bet kokio įrenginio,turinčio Bluetooth funkciją     Jūsų mėgstamiausia muzika išsaugota  šešiuose mygtukuose     Puikiai veikia su esamu namų Wi-Fi  tinklu ir nereikia jokios papildomos įrangos.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios:
zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
2045.00 € 7060.98 Lt

Televizorius LG OLED65B7V
zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
9%
9%
245.00 € 845.94 Lt
269.00 €

Belaidė garsiakalbių sistema Panasonic...

zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
7%
7%
2800.00 € 9667.84 Lt
2999.00 €

Televizorius Samsung QE65Q8F

zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
18%
18%
2690.00 € 9288.03 Lt
3299.00 €

Televizorius Sony KD-55A1