Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
2 / 5
2 stars, based on 1 reviews

Bose® SoundTouch™ 300 Soundbar garso projektorius BLK230W EUSpeciali Kaina: 795.00 €
795.00

 Bose® SoundTouch™ 300 Soundbar garso projektorius

 Jūs norite gero garso? Mes tai padarėme! Pristatome mūsų geriausią garso projektorių.

Daugelis vartotojų žvelgia į „Soundbar“ sistemas, kaip universalų priedą prie televizoriaus, neužimantį daug vietos, su abejotinos kokybės garsu, skirtu tik padidinti vaizdo transliacijos garsą.
Kaip ir visi mūsų anksčiau sukurti produktai, šis naujausias SoundTouch 300 Soundbar skirtas ypatingai reikliam garso kokybei vartotojui. Mūsų naujausias garso projektorius siūlo jums geriausią rezultatą iš kompaktiškos sistemos, išlaikant puikią garso sklaidą erdvėje, kokia ji bebūtų, puikų skambesį, gilų, galingą bosą.
Kiekvienas kubinis centimetras yra išnaudotas siekiant sujungti naujausias garso sklaidos technologijas, siekiant užtikrinti, nustebinti vartotoją, klausant bet kokio žanro muziką, įspūdingai papildyti bet kokią vaizdo medžiagą, ar tai būtų filmas ar vaizdo pramogos.
Garsiakalbiai buvo sukurti individualiai tik jam, o patentuotos QuietPort ir PhaseGuide technologijos jus paklaidina erdvėje, kadangi jūs tiesiog jaučiate, girdite ten, kur nėra garsiakalbių. Ir visa mūsų patirtis kuriant Premium klasės garsą yra sudėta šiame nedideliame pramogų įrenginyje.

… ir jis atrodo taip pat puikiai kaip ir skamba

Tai yra tikras gamybos šedevras. Šis plonas ir elegantiškas garso projektorius savyje nuostabiai apjungia premium klasės stiklinį paviršių ir metalinius perforuotus šonus taip, kad tiesiog traukia akį. Ir net neabejokite šiuo stikliniu viršumi, jis yra toks pat tvirtas kaip ir tokio pat storio aliuminis, tačiau atrodo kur kas geriau.

Mažiau pastangų, daugiau muzikos

Kurdami SoundTouch® 300 sistemą mes įdėjome daug pastangų, kad vėliau reiktų kuo mažiau galvoti Jums. Ir tai galioja ne tik žiūrint kiną. Kai kalba eina apie muziką, Jūs galite nesijaudinti kaip ir kokiu būdų geriausia klausytis muzikos. Šis garso projektorius leidžia klausytis muzikos iš telefono ar planšetinio kompiuterio per Bluetooth® ryšį, arba pajungti garsiakalbį per Wi-Fi® prie tinklo ir mėgautis muzika be telefono.

SoundTouch aplikacija

SoundTouch garsiakalbiai sukurtu augti kartu su Jumis. Kai turite vieną, be kada prie jos galite lengvai pridėti kitą, ir jos dirbs kartu. Taigi kai eisite iš kambario į kambarį, muzika seks Jus iš paskos. Nemokama SoundTouch aplikacija, telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba, suteiks visišką SoundTouch 300 garso projektoriaus kontrolę ir ne tik jo, bet ir sivų produktų, pažymėtų SoundTouch vardu. Aplikacijos pagalba galėsite lengvai naršyti po turimą muziką ir ją valdyti visuose namuose. Galite susidėlioti savo mėgiamą muziką ar radijo stotis taip, kad paskui galėtumėte ją jas pasiekti vieno mygtuko paspaudimu.

Norite dar labiau pagerinti garsą? Pridėkite daugiau priedų!

Kai pirmą kartą išgirsite naująjį SoundTouch 300 garso projektorių, suprasite kodėl mes praleidome 10 metų tobulindami technologijas, kurių dėka projektorius tikrai groja. Tačiau visada gali būti dar geriau. Tiesiog pridėkite Acoustimass 300 bevielį žemų dažnių modulį ir sužinosite, koks yra skirtumas girdėti bosą ir jausti griaustinį! Dar ka-ko trūksta? Pridėkite prie sistemos galinius Virtually Invisible 300 garsiakalbius ir galėsite mėgautis tikru erdviniu garsu.

Daugiau boso

Pridėkite Acoustimass 300 žemų dažnių modulį, kaina 795eur

Dinamiškas gilus bosas praktiškai be iškraipymų;

Bevielis pajungimas prie garso projektoriaus;
Premium klasės stiklo paviršius.

Pridėkite prie sistemos žemų dažnių modulį ir erdvinio garso garsiakalbius. Modelis:  Virtually Invisible® 300

Kaina 345eur

Pilna erdvinio garso patirtis;

Bevielis žemų dažnių modulio ir galinių garsiakalbių pajungimas prie garso projektoriaus.
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: