Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
  
2 / 5
2 stars, based on 1 reviews

Daugiafunkcinė IP kamera Sponge Look HDSpeciali Kaina: 56.00 €
56.00

Look HD tai nuotoliniu būdu valdoma IP kamera su Wi-Fi funkcija
Ši nedidelė kamera leis stebėti jūsų kiemą, namus, kambarį ar kitą patalpą dienos ir nakties metu. Užtenka kamerą įjungti į elektros lizdą ir turėti interneto ryšį. Visada galėsite ne tik matyti, bet ir girdėti ką veikia jūsų vaikai baby cam ar augintiniai per savo mobilųjį telefoną, planšetinį ar stacionarų kompiuterį. Ši kamera turi panoraminio vaizdo ir pasukimo funkciją, kuri gali būti reguliuojama nuotoliniu būdu. Vaizdo įrašymo funkcija leis įrašinėti vaizdą. Apsaugos sistemos funkcija atsiųs pranešimą su nuotrauka ar video medžiaga į jūsų telefoną, kai suveiks judesio davikliai. Tai puikus, paprastas ir efektyvus stebėjimo sprendimas.

Apsaugos sistema
Kamerą naudojant kartu su interneto ryšiu atsiranda galimybė elektroniniu paštu išsiųsti sustabdytus kadrus arba video filmukus, jeigu aptinkamas judesys ar garsas. Galima nustatyti judesio aptikimo stiprumą bei garso lygmenį, kurį pasiekus bus fiksuojami vaizdai. Vaizdo įrašymo funkcija suteiks galimybę įrašinėti vaizdą į SD kortelės atmintį arba telefono ar kompiuterio vidinę atmintį. Vaizdą galima įrašyti suveikus davikliams, pagal tvarkaraštį arba rankiniu būdu. Kamera turi panoraminio vaizdo ir pasukimo funkciją, kuri gali būti reguliuojama nuotoliniu būdu. Kamera automatiškai persijungia į IR naktinio matymo rėžimą.

Vaikų stebėjimo kamera (baby cam)
Stebėkite savo kūdikį bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Dviejų krypčių garso funkcija suteikia galimybę girdėti savo kūdikį ir su juo kalbėti. Prietaisas puikiai tinka nuolat nebūnantiems namie, Jūs galite stebėti savo vaikučius iš bet kurios vietos kur yra interneto ryšys.

Specifikacijos:
Video 720p HD; 1280×720 30fps
Audio 2 kanalų
Valdymo kampas Horizontaliai 270°, vertikaliai 100°
Atmintis MicroSD iki 32GB
Tinklas WiFi, LAN, P2P
Naktinio matymo atstumas 10 m
Judesio daviklis Yra, 10 lygių jautrumas
Palaikymas Android, iOS
Dydis 190mm x110mm x170mm
Svoris 550 g
Pakuotėje Kamera, įkroviklis, tvirtinimas pakabinimui, CD diskas, lan kabelis, instrukcija anglų k.

Nuoroda į gamintojo puslapį: http://mysponge.eu/product/look/
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: