Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija SONY MHC-GT4DSpeciali Kaina: 595.00 €
595.00

Sony - visada stengiasi sužadinti teigiamas emocijas, sudominti bei patenkinti vartotojų smalsumą. Neblėstantis siekis kurti technologijas, patenkinti naudotojų poreikius, teikti paslaugas bei naujovių paieškos padeda įmonei stebinti vartotojus naujais gaminiais.

Savybės:

Filmams. Vakarėliams. Smagiam laiko praleidimui. Parsineškite į namus nešiojamą sistemą ir mėgaukitės galingu filmų ir sporto renginių garsu. Pasiimkite ją į vakarėlį ir grožėkitės į ritmą pulsuojančiomis šviesomis, o didžiulis 25 cm (9,8”) žemųjų dažnių garsiakalbio „Mega Bass“ atkuria neįtikėtinus žemuosius dažnius. Greitas prijungimas. Susiekite vienu palietimu per NFC ir transliuokite skaitmeninės muzikos bibliotekos turinį. „S-Force Front Surround“ Mėgaukitės kiekviena scena klausydamiesi erdvinio garso per 2.1 kan. Su „Mega Bass“ ir DSEE išgirskite kiekvieną natą. Paspauskite „Mega Bass“ mygtuką ir mėgaukitės griausmingais žemaisiais dažniais, o DSEE garso pagerinimo sistema patobulins nepriekaištingą garsą. Išplėskite nustatymo galimybes panaudodami garso, USB ir HDMI prievadus, kad maloniai skambėtų viskas, ko klausotės. Mėgaukitės filmų garsu su „S-Force Front Surround“. Mėgaukitės filmų garso takeliais, vaizdo žaidimų ir grojaraščių muzika. „S-Force“ 2.1 kanalų erdvinio garso sistema padės jums pasijusti veiksmo sūkuryje. Nešiojama konstrukcija, patogus nustatymas. Su nešiojamos konstrukcijos lengvai nustatomo MHC-GT4D galingu garsu galite mėgautis bet kur.  Namų kino stilius. Pritvirtinkite garsiakalbius viršuje ir mėgaukitės klasikine namų kino sąranka. Vakarėlio stilius. Pasirinkite linijinį nustatymą, kad liktų vietos šokiams. Tai ypač aktualu organizuojant vakarėlį namuose, kur nėra daug erdvės. Reguliuokite aukštį nuo 130 cm (51”) iki 160 cm (63”), kad garso užtektų visoje erdvėje. Pailg.gar.stil. Sujunkite abu garsiakalbius ir sukurkite pailgąjį garsiakalbį, kurį galima pastatyti po televizoriumi. Sukurta sportui. Namų garso sistema turi ratukus ir ištraukiamą rankeną, todėl ją lengvai perkelsite iš kino filmų vakaro į siautulingą vakarėlį. Suteikite vakarėliui energijos pasinaudodami įvairiomis vakarėliui skirtomis funkcijomis. Pasinaudokite tokiomis funkcijomis kaip garsiakalbio apšvietimas, didžėjaus efektai, valdymas gestais ir kt., ir lengvai kontroliuokite vakarėlio apšvietimą ir garsus. Nušvieskite naktį. Praskaidrinkite vakarėlio aplinką klubo stiliaus garsiakalbių apšvietimu ir didžėjaus efektais. Panaudokite valdymą gestais ir pakeiskite nustatymus keliais lengvais rankos mostais. Dainuokite iš visos širdies. Pasinaudokite karaokės funkcija ir pasikvieskite draugus padainuoti. Pritaikykite tokius efektus, kaip aidas ir nutolinimas, arba dainuokite naudodami du mikrofonus iš karto. Valdykite vakarėlį iš šokių aikštelės. „iOS“ ir „Android“ pasinaudokite „Fiestable“ programos valdymo judesiu funkcija ir valdykite vakarėlį2. Valdykite garsiakalbio šviesas, didžėjaus efektus ir praleiskite takelius naudodamiesi išmaniuoju telefonu.

Techniniai duomenys:

GARSIAKALBIO DYDIS. Aukštųjų dažnių garsiakalbio dydis (4 cm x 1 kūgio formos), Vidutiniųjų dažnių garsiakalbio dydis (8 cm x 2 kūgio formos) MATMENYS (P X A X G) (MM) 42 x 80,7 x 59 cm SVORIS 32 kg NFC Taip USB TAIP CD Taip ĮVESČIŲ IR IŠVESČIŲ LIZDAI Analoginė garso išvestis (1), Analoginė garso įvestis (1), Kompozitinė vaizdo išvestis (1), Mikrofono įvestis (2)6φ, Priekinė garsiakalbio išvestis (1), Skaitmeninė garso įvestis (1), USB prievadas (1) NUOTOLINIS VALDYMAS TAIP ENERGIJOS SĄNAUDOS (IŠJUNGIMO REŽIMAS) nėra ENERGIJOS SĄNAUDOS (BUDĖJIMO REŽIMU) 0,4 W ENERGIJOS SĄNAUDOS (PRIJUNGTA PRIE TINKLO, BUDĖJIMO REŽIMU) – JUNGTYS 1,1 W (HDMI CEC) / 1.1 W („Bluetooth“) / 1,1 W (prijungtos visos jungtys ir tinklai) BUDĖJIMO REŽIMAS SUAKTYVINTAS Po 15 min. PRIJUNGTA PRIE TINKLO, BUDĖJIMO REŽIMAS SUAKTYVINTAS – JUNGTYS Po 15 minučių (HDMI® CEC) / po 15 minučių („Bluetooth®“) BELAIDŽIŲ RYŠIŲ ĮJUNGIMO / IŠJUNGIMO JUNGIKLIS. BT BUDĖJIMAS: pakeiskite BT BUDĖJIMO NUSTATYMĄ (PARINKTYS – BT BUDĖJIMAS – ĮJUNGTI / IŠJUNGTI) HDMI CEC ĮJUNGIMAS / ĮJUNGIMAS: [SĄRANKA] -- [HDMI VALDYMAS] sistemoje į [ĮJUNGTA]/[IŠJUNGTA]

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: