Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Garso kolonėlė KERNAU BS 100Speciali Kaina: 98.00 €
98.00

Kernau yra buitinės technikos, virtuvinių prietaisų, santechnikos prekių gamintojas Lenkijoje. Rūpindamasi savo klientais kompanija siūlo prekes, kurios aprūpintų jų namus gražiais ir funkcionaliais produktais. Svarbiausi veiksniai yra patogumas, patikimumas ir ekologija. Kernau kuria prietaisus, kurie naudoja kuo mažiau energijos ir vandens. Kompanija veikia rinkoje jau keletą dešimčių metų, todėl yra įgiję daug patirties ir žinių, kurios leidžia pasiūlyti geriausius variantus. 

GALINGUMAS 120 W

Tai yra parametras, kuris apibrėžia garso garsumą ir garso gylį, taip pat dinamiką ir garso grynumą. Kuo didesnė galia, tuo garsiau ir švariau garsas ateina iš garsiakalbių.

KARAOKE SU ĮRAŠYMO FUNKCIJA

Tai puiki technologija, leidžianti jūsų vokalinius sugebėjimus parodyti savo draugams. Dėl įrašymo funkcijos galite išsaugoti įrašytus failus kaip prisiminimą.

MUZIKOS SKAITYMAS IŠ USB ATMINTINIŲ IR SD ATMINTIES KORTELIŲ

Galite klausytis savo mėgstamos muzikos iš atminties kortelių ar usb. Galite sukurti grojaraštį. Tai padės Jums maloniau praleisti laiką.

BLUETOOTH

Kernau garsiakalbis turi įmontuotą "Bluetooth" modulį, kuris leidžia klausytis muzikos, perduotos belaidžiu būdu, iš išorinių mobiliųjų įrenginių, tokių kaip išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris. Tai leis jums laisvai judėti be jokių apribojimų.

ŠVIESOS PAGAL MUZIKĄ

Švieselių mirksėjimas pagal grojamos muzikos ritmą suteikia įdomų efektą, kai linksminkitės su savo draugais.

BELAIDIS VALDYMO PULTAS

Nuotolinio valdymo pultas leidžia patogiai valdyti prietaisą. Nepriklausomai nuo to, kur esate, galite laisvai valdyti garso kolonėles.

AUTOMATINIS GROJIMAS

Ši funkcija automatiškai nustato ryšį su mobiliaisiais įrenginiais. Tai leidžia klausytis muzikos lauke ir, jei įeisite į kambarį, muzika bus grojama tiesiogiai Kernau garsiakalbyje.

AUX-IN

Papildoma jungtis, leidžianti prijungti beveik kiekvieną garso šaltinį ir taip padidina galimybes naudotis karaoke funkcija.

BELAIDIS MIKROFONAS

Kartu su garsiakalbiu gausite bevielį mikrofoną, kuris automatiškai prisijungs prie įrenginio, kai tik jis bus įjungtas. Dėl šios funkcijos galite pasidalyti savo vokalo sugebėjimais su kitais ir pasinaudoti karaoke funkcija.

KERNAU BS 100 techniniai duomenys:

Galia 70 W Garsiakalbiai 5.25’’ X 2 +1.5’’ X 2, 4Ω Karaoke su įrašymo funkcija Taip Skaitymas iš USB ar SD atminties kortelių Taip Bluetooth Taip Šviesos suderintos su muzika Taip Automatinis muzikos grojimas Taip FM Taip AUX-IN Taip EQ Taip Belaidis valdymo pultelis Belaidis mikrofonas Išmatavimai (A x P x I)  250 X 220 X 510 mm Svoris 7.5 kg Baterijos talpa 4000 mAh Baterijos veikimo laikas 6-8 H (naudojant 50% garso lygio)

Garso kolonėlė KERNAU BS 100 - palepinkite savo ausis, mėgaukitės muzika. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 


 

 

 


 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: