Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
3.1 / 5
3.1 stars, based on 10 reviews

Garso sistema BOSE Acoustimass® 3-IV kolonėlių sistemaSpeciali Kaina: 385.00 €
385.00
Acoustimass® 3 kolonėlių sistema, nepastebima, tačiau įspūdinga. Iš mažučių kolonėlių sklinda tarsi natūralūs garsai. Ši sistema-puikus pasirinkimas norintiems įgarsinti nedideles patalpas. Galima naudoti ir kaip namų kino komponentą.

Acoustimass kolonėlių technologija mažoms patalpoms

Akustinės garso kolonėlės skleidžia itin kokybišką, natūralų žemų dažnių garsą ir įspūdingus, dramatiškus kino filmų efektus. Acoustimass žemų dažnių modulis skleidžia nedeformuotą garsą, o jį paslėpti galima ir už baldų, todėl susidaro įspūdis, tarsi visas galingas garsas sklinda tik iš mažučių kolonėlių.

Aiškų ir sodrų garsą skleidžia tik dvi Virtually Invisible® cube kolonėlės. Sukuriamas natūralus ir tarsi tikroviškas garsas. Šios miniatiūrinės kolonėlės lengvai pritvirtinamos prie sienos ar lubų bei pastatomos ant įvairių paviršių specialių stovų pagalba.

Stereo garsas yra tik dalis iš Acoustimass 3 galimybių. Mėgaukitės tokia pačia kokybe žiūrėdami kino filmus kaip ir klausydamiesi muzikos.

Acoustimass® žemų dažnių modulis

Optimalus Acoustimass žemų dažnių modulis yra sukurtas derinant naujausias technologijas, todėl žemi dažniai atkuriami aiškiai ir be trukdžių netgi labai garsiai grojant. Žemų dažnių modulį galima pastatyti beveik visur, netgi už baldų ir todėl atrodo, kad visas galingas garsas sklinda tik iš mažučių kubo kolonėlių.

Virtually Invisible® cube speakers

Didelio tikslumo kino filmų ir muzikos kūrinių garsas sklinda tik iš dviejų kolonėlių, kurių kiekviena yra tik 7.5 cm aukščio. Nepastebimos ir lengvai montuojamos bet kurioje vietoje.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: