Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
3.2 / 5
3.2 stars, based on 14 reviews

Garso sistema BOSE L1 compact systemSpeciali Kaina: 1009.00 €
1009.00
Mobili, itin paprastai montuojama ir patrauklios kainos naujos kartos L1® sistema

BOSE® pristato naująją L1® Compact nešiojamą (Portable Line Array) sistemą. Naujausių technologijų dėka, L1® sistemoje tėra viena kolonėlė, kuri puikiai ir tolygiai padengia skambesiu visą patalpos plotą. Šią sistemą vienam žmogui labai patogu transportuoti ir sumontuoti greičiau nei per minutę.

Naujoje L1® Compact sistemoje žemų dažnių garsiakalbis, stiprintuvas ir mikšerinis pultas, sumontuoti į vieną korpusą. Sistema itin paprastai jungiama su mikrofonu, CD/MP-3 grotuvu, kompiuteriu ir kitais garso šaltiniais. Kaip ir BOSE® L1® I – os kartos sistema, taip ir L1® II – os kartos sistema pratęsia BOSE® Cylindrical Radiator® tradiciją.

BOSE® technologijos

L1® Compact sistema su 35 cm aukščio Line Array kolonėle gali būti montuojama dviem būdais: iki 172 cm aukščio didesnėse patalpose ir 43 cm mažesnėse. Sistemą galima statyti ant stalo ar kitos pakylos. Sunkūs stovai ir kabelių raizgalynė lieka praeityje, vietoj jų pakanka vienintelio 220V tinklo kabelio.

Sistema labai paprastai naudojama. Galingos, patentuotos Bose Spatial Dispersion™ kolonėlių technologijos dėka garsas skleidžiamas itin plačiu ir tolygiu diapazonu visoje scenoje bei klausytojų erdvėje. Integruotas BOSE® ToneMatch® Signal procesorius pritaiko instrumentų ir mikrofono garsą taip, kad beveik nereikia rankinio reguliavimo. L1® Compact sistemoje yra du ToneMatch® pasirinkimai. Vienas skirtas dinaminiam mikrofonui, o antrasis akustinei gitarai.

L1® Compact sistema be apribojimų jungiama su papildomu T1 ToneMatch® Audio Engine mikšeriniu pultu. Muzikantams , DJ‘ėjams ir renginių vedėjams skirta didelė ToneMatch® parengtų išankstinių nustatymų biblioTEKA. EQ funkcionalumas, BOSE® sukurtas ir ištobulintas parametrinis zEQ bei didelis efektų bankas atitinka studijinei kokybei keliamus reikalavimus.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: