Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
3.8 / 5
3.8 stars, based on 4 reviews

Garso sistema BOSE LifeStyle 135 II namų kino sistemaSpeciali Kaina: 2719.00 €
2719.00
BOSE® Lifestyle® 135 namų pramogų sistema suteikia gyvo erdvinio garso pojūtį, kuris perkelia vaizdą ir garsą į realų gyvenimą. Suprojektuota kartu su išskirtine Bose Unify™ technologija, ši sistema leidžia lengviau sekti pranešimus ekrane, kurie padės Jums įdiegimo procese. Sistema netgi patvirtina, kada atlikote teisingus sujungimus. Mėgaukites iki 6 HD video ir audio šaltinių – tokiais kaip Jūsų Blu-ray™ grotuvas, kabelinės televizijos imtuvas arba žaidimų konsolė. Sistemoje taipogi yra įmontuotas FM/AM imtuvas ir stotelė skirta Jūsų iPhone arba iPod.
Šioje sistemoje įdiegta naujausia BOSE® PhaseGuide® sound radiators garsiakalbių technologija ir belaidis Acoustimass® žemų dažnių modulis.

Supaprastintas įdiegimas

BOSE® Lifestyle® 135 sistemos žavesys slypi jos paprastume. Nauja Unify™ protinga įdiegimo sistema padės Jums žingsnis po žingsnio viso įdiegimo metu. Kai prijunginėsite komponentus prie valdymo pulto, sistema rekomenduos teisingiausius jungimo būdus tiesiogiais pranešimais ekrane. Ji netgi patvirtins teisingo pajungimo atveju. Kiekvienas prijungtas įrenginys bus automatiškai pridėtas prie šaltinio meniu vaizduojamo televizoriaus ekrane. Daugiau nereikia vargti ieškant video įėjimų norint rasti tinkamą šaltinį. Jei pridedate „Blu-ray ™ grotuvą, jis bus rodomas kaip Blu-ray ™ grotuvas ekrano meniu. Tai leidžia lengvai ir paprastai bet kam naudotis Unify™ sistema.
Unify™ technologija taip pat palengvina ir supaprastina Jūsų BOSE® įdiegimą ir valdymą bei beveik viską, kas prie jo prijungta. Prijungimo metu Unify™ sistema savarankiškai identifikuoja komponentus ir automatiškai pradeda juos valdyti . BOSE® Lifestyle® 135 sistemos nuotolinio valdymo pulto LED ekrane Jūs galite peržiūrėti sistemos informaciją, įskaitant iPhone/iPod dainų pavadinimus ir FM RDS informaciją.

Ir kai Jūs esate įdiegę…

Jūs patirsite BEKOmpromisę gyvo erdvinio garso kokybę iš LIFESTYLE® 135 sistemos. Tikroviškas garsas Jus priverčia pasijausti, lyg patys dalyvautumėt veiksme. PhaseGuide® sound radiators kolonėlė užpildo jūsų kambarį tikrovišku garsu. Ši kolonėlė veikia kartu su paslėptu belaidžiu Acoustimass® žemų dažnių moduliu. Jo išskirtinės techninės savybės suteikia galimybę pajusti emocinę jėgą, kurią jaučiame būdami teatre ar koncertų salėje. Šis poveikis nepamirštamas.

BOSE® Lifestyle® 135 namų kino sistema siūlo High Definition (HD) suderinamumą Jūsų Blu-ray ™ grotuvui ir kitiems įrengimams. PhaseGuide® sound radiators kolonėlė pripildys Jūsų aplinką gyvo erdvinio garso, o mūsų ADAPTiQ® Audio kalibravimo sistema išanalizuos Jūsų kambarį ir automatiškai nustatys optimaliausią garso skambesį. Dėka HDMI išvesties gaunamas vaizdo signalas padidinamas iki aukščiausios raiškos 1080p signalo, kurį gali priimti televizorius.

Garso modeliavimas pagal Jūsų kambarį

Lemiantis veiksnys, renkantis namų pramogų sistemą, yra Jūsų kambarys. Jūs galvojate apie pagrindinius faktorius, kaip kambario dydis, skersmuo, baldų išdėstymas ir vietos, kuriose norėsite klausytis. Visa tai įtakoja garso kokybę. BOSE ADAPTiQ™ audio kalibravimo sistema skirta, kad Jūsų Lifestyle® 135 idealiai prisitaikytų prie Jūsų kambario, o ne atvirkščiai.
Kaip visa tai veikia?
ADAPTiQ™ sistema išanalizuoja visus efektus, kokius tik Jūsų kambarys įtakoja garsui ir visiškai automatiškai parenka prie patalpos prisitaikančius nustatymus.
ADAPTiQ™ sistema išsprendžia visus nustatymus
ADAPTiQ™ sistema veikia su Jūsų Lifestyle® sistema taip ilgai, kiek tik Jūs ją turėsite. Jei nusprendžiate pastatyti sistemą į kitą vietą, perstatyti baldus arba kolonėles, Jums reikia tik pakartoti ADAPTiQ™ audio kalibravimo procesą ir sistema puikiai prisitaikys prie pasikeitimų.

Sudėtis:

BOSE® PhaseGuide® sound radiators garsikalbis
12.4 cm (A) x 93.5 cm (P) x 6.1 cm (G) • 3.5 kg.

Naujas Belaidis Acoustimass® Modulis
28.2 cm (A) x 19.3 cm (P) x 37.3 cm (G) 6.3 kg

LIFESTYLE® 135 namų pramogų sistemos konsolė
Unikali novatoriška ir išskirtinė Bose Unify™ protinga diegimo sistema, jungian HD audio ir video šaltinius ir palengvina jų valdymą. Supaprastina įvairių video rūšių šaltinių sujungimą ir vartojimą. Į aiškiai sumodeliuotą galinę sienelę galima sujungti 6 video (tame tarpe 4 HDMI) ir 5 audio šaltinius.

Universalus nuotolinio valdymo pultas
Jūsų LIFESTYLE® sistemos universalus nuotolinio valdymo pultas gali valdyti ne tik Jūsų erdvinio garso sistemą , bet ir betkurį kitą prijungtą prietaisą. LIFESTYLE® valdymo pultu labai paprasta naudotis, jums gali net neprireikti instrukcijos.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: