Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
3.1 / 5
3.1 stars, based on 15 reviews

Garso sistema BOSE LifeStyle 235 II namų kino sistemaSpeciali Kaina: 2719.00 €
2719.00
BOSE® Lifestyle® 235 namų pramogų sistema suteikia gyvo erdvinio garso, kuris perkelia vaizdą ir garsą į realų gyvenimą. Ir dabar Lifestyle® 235 sukurta mėgautis. Jums žymiai lengviau nei bet kada anksčiau. Suprojektuota kartu su išskirtine Bose Unify™ technologija, ši sistema leidžia lengviau sekti pranešimus ekrane, kurie padės Jums įdiegimo procese. Sistema netgi patvirtina, kada atlikote teisingus sujungimus. Mėgaukites iki 6 HD video ir audio šaltinių – tokiais kaip Jūsų Blu-ray™ grotuvas, kabelinė arba žaidimų sistemos. Sistemoje taipogi yra įmontuotas FM/AM tuneris ir dokas Jūsų iPhone arba iPod. Sistema komplektuojama kartu su Gemstone® ES garsiakalbiais.

Supaprastintas įdiegimas

BOSE® Lifestyle® 235 sistemos žavesys slypi jos paprastume. Nauja Unify™ protinga įdiegimo sistema padės Jums žingsnis po žingsnio viso įdiegimo metu. Kai prijunginėsite komponentus prie valdymo pulto, sistema rekomenduos teisingiausius jungimo būdus tiesiogiais pranešimais ekrane. Ji netgi patvirtins teisingo pajungimo atveju. Kiekvienas prijungtas įrenginys bus automatiškai pridėtas prie šaltinio meniu vaizduojamo televizoriaus ekrane. Daugiau nereikia vargti ieškant video įėjimų, norint rasti tinkamą šaltinį. Jei pridedate „Blu-ray ™ grotuvą, jis bus rodomas kaip Blu-ray ™ grotuvas ekrano meniu. Tai leidžia lengvai ir paprastai bet kam naudotis Unify™ sistema.

Unify™ technologija taip pat palengvina ir supaprastina Jūsų BOSE® įdiegimą ir valdymą bei beveik viską, kas prie jo prijungta. Prijungimo metu Unify™ sistema savarankiškai identifikuoja komponentus ir automatiškai pradeda juos valdyti . BOSE® Lifestyle® 235 sistemos nuotolinio valdymo pulto LED ekrane Jūs galite peržiūrėti sistemos informaciją, įskaitant iPhone/iPod dainų pavadinimus ir FM RDS informaciją.

Ir kai Jūs esate įdiegę…

Jūs patirsite BEKOmpromisę gyvo erdvinio garso kokybę iš LIFESTYLE® sistemos. Tikroviškas garsas Jus priverčia pasijausti, lyg patys dalyvautumėt veiksme. Gemstone® ES kolonėlės užpildo jūsų kambarį tikrovišku garsu. Šios mažosios kolonėlės veikia kartu su paslėptu Acoustimass® žemų dažnių moduliu.Jo išskirtinės techninės savybės suteikia galimybę pajusti emocinę jėgą, kurią jaučiame būdami teatre ar koncertų salėje. Šis poveikis nepamirštamas.

BOSE® Lifestyle® 235 namų kino sistema siūlo High Definition (HD) suderinamumą Jūsų DVD grotuvui ir kitiems įrengimams. Gemstone® ES kolonėlės pripildys Jūsų aplinką gyvo erdvinio garso, o mūsų ADAPTiQ® Audio kalibravimo sistema išanalizuos Jūsų kambarį ir automatiškai nustatys optimaliausią garso skambesį. Dėka HDMI išvesties gaunamas vaizdo signalas padidinamas iki aukščiausios raiškos 1080p signalo, kurį gali priimti televizorius.

Garso modeliavimas pagal Jūsų kambarį

Lemiantis veiksnys, renkantis namų pramogų sistemą, yra Jūsų kambarys. Jūs galvojate apie pagrindinius faktorius, kaip kambario dydis, skersmuo, baldų išdėstymas ir galimas kolonėlių išdėstymas į joms skirtas vietas bei vietos, kuriose norėsite klausytis. Visa tai įtakoja garso kokybę. BOSE ADAPTiQ™ audio kalibravimo sistema skirta , kad Jūsų Lifestyle® 235 idealiai prisitaikytų prie Jūsų kambario, o ne atvirkščiai.

Kaip visa tai veikia?

ADAPTiQ™ sistema išanalizuoja visus efektus, kokius tik Jūsų kambarys įtakoja garsui ir visiškai automatiškai parenka prie patalpos prisitaikančius nustatymus.

ADAPTiQ™ sistema išsprendžia visus nustatymus

ADAPTiQ™ sistema veikia su Jūsų Lifestyle® sistema taip ilgai, kiek tik Jūs ją turėsite. Jei nusprendžiate pastatyti sistemą į kitą vietą, perstatyti baldus arba kolonėles, Jums reikia tik pakartoti ADAPTiQ™ audio kalibravimo procesą ir sistema puikiai prisitaikys prie pasikeitimų.

SUDĖTIS

Gemstone® ES kolonėlės
Su šia BOSE® technologija išgaunamas pilnas ir erdvus garsas visame kambaryje, o ne tik tam tikroje dalyje. Gemstone® ES kolonėlės tiesioginių ir atsispindinčių garsų pagalba užpildo kambarį kino teatrui arba koncertų salei prilygstančiu garsu.

Naujas Acoustimass® Module
Optimalus Lifestyle® Acoustimass žemų dažnių modulis yra sukurtas derinant naujausias technologijas, todėl žemi dažniai atkuriami aiškiai ir be trukdžių, netgi labai garsiai grojant. Žemų dažnių modulį galima pastatyti beveik visur, netgi už baldų ir todėl atrodo, kad visas galingas garsas sklinda tik iš mažučių kubo kolonėlių. (20.3 x 33 x 54.9 cm)

LIFESTYLE® 235 namų pramogų sistemos konsolė
Unikali novatoriška ir išskirtinė Bose Unify™ protinga diegimo sistema, jungianti HD audio ir video šaltinius ir palengvina jų valdymą. Supaprastina įvairių video rūšių šaltinių sujungimą ir vartojimą. Į aiškiai sumodeliuotą galinę sienelę galima sujungti 6 video (tame tarpe 4 HDMI) ir 5 audio šaltinius.

Universalus nuotolinio valdymo pultas
Jūsų LIFESTYLE® sistemos universlaus nuotolinio valdymo pultas gali valdyti ne tik Jūsų erdvinio garso sistemą, bet ir betkurį kiekvieną prijungtą prietaisą kaip pilnai integruotą sistemą. Labai paprasta naudotis, jums gali net neprireikti instrukcijos.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: