Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
4.3 / 5
4.3 stars, based on 4 reviews

Garso sistema BOSE LifeStyle 525 II namų kino sistemaSpeciali Kaina: 2719.00 €
2719.00
Lifestyle ® 535 ir 525 – tai geriausios mūsų namų kino sistemos, kurios puikiai atkuria ryškų erdvinį garsą iš penkių mažyčių kubo formos kolonėlių. Išgirdę kartą šių namų kino sistemų garsą, Jūs norite mėgautis Lifestyle ® garsu vėl ir vėl… Galėsite prijungti iki 6 HD vaizdo ir garso šaltinių – kaip Jūsų 3D „Blu-ray Disc ™“ grotuvą, kabelinę/skaitmeninę televiziją ar žaidimų konsolę, o su išskirtine BOSE ® Unify ® technologija viskas veiks greitai ir sklandžiai kaip viena bendra sistema. Lifestyle ® 535 ir 525 taip pat turi integruotą AM/FM radijo imtuvą bei papildomai galima įsigyti stotelę prijungti Jūsų iPod ar iPhoną.Dinaminis erdvinis garsas – lengva keisti garso režimus taip pat yra įdiegta speciali sujungimo sistema padės lengviau sekti pranešimus ekrane, kurie padės Jums įdiegimo procese. Sistema netgi patvirtina kada atlikote teisingus sujungimus.
Lengva prijungti ir valdyti iki 6 savo HD vaizdo ir muzikos šaltinių, su automatiniu vaizdo rezoliucijos padidinimu iki 1080p
FM / AM imtuvas ir valdymo pultassu LCD ekranu
Sukalibruosite garsą pagal Jūsų kambarį. Taip sistema pati prisitaikys prie kambario formų, kad pasiekti geriausią garso kokybės rezultatą.
Transliuokite muziką belaidžiu namų tinklu „Wi-Fi ®“ pildomai įsigyjamas adapteris.
Išsirinkite kolonėles: „Premium Jewel Cube ®“ daugybę apdovanojimų pelniusios kolonėlės už puikų dizainą ir garso atkūrimo kokybę pagal jų kompaktišką dydi (Komplekte su Lifestyle ® 535) ar“ Direct/Reflecting®“ (Komplekte su Lifestyle ® 525)šiek tiek didesnės kolonėlės.
Papildomai galima įsigyti iPod ar iPhone stotelę.
3D vaizdo palaikymas, jūsų sistemą automatiškai aktyvuoja rodymui 3D vaizdą kada prijungiate savo 3D šaltinį ir 3D televizorių.
Patentuotas Videostage ® 5 dekodavimas su garso apdorojimo schema susieja su skaitmeniniu 5.1 garso apdorojimu bei DTS ®, užtikrina aukštos kokybės daugiakanalį erdvinį garsą iš praktiškai bet kokio šaltinio: DVD, vaizdajuostės, stereo CD, net senyvo televizoriaus mono TV laidas ir filmus.
Lengva prijungti ir naudotis

BOSE® Lifestyle® 525 sistemos žavesys slypi jos paprastume. Nauja Unify™ protinga įdiegimo sistema padės Jums žingsnis po žingsnio viso įdiegimo metu. Kai prijunginėsite komponentus prie valdymo pulto sistema rekomenduos teisingiausius jungimo būdus su tiesioginiais pranešimais ekrane. Ji netgi patvirtins teisingo pajungimo atveju. Kiekvienas prijungtas įrenginys bus automatiškai pridėtas prie šaltinio meniu vaizduojamo televizoriaus ekrane. Daugiau nereikia vargti ieškant video įėjimų norint rasti tinkamą šaltinį. Jei pridedate „Blu-ray ™ grotuvą, jis bus rodomas kaip Blu-ray ™ grotuvas, ekrano meniu. Tai leidžia lengvai ir paprastai bet kam naudotis Unify™ sistema.

Unify™ technologija taip pat palengvina ir supaprastina Jūsų BOSE® įdiegimą ir valdymą, bei beveik viską kas prie jo prijungta. Prijungimo metu Unify™ sistema savarankiškai identifikuoja komponentus ir automatiškai pradeda juos valdyti . BOSE® Lifestyle® 525 sistemos nuotolinio valdymo pulto LED ekrane Jūs galite peržiūrėti sistemos informaciją įskaitant iPhone/iPod dainų pavadinimus ir FM RDS informaciją.

Ir kai Jūs esate įdiegę…

Jūs patirsite BEKOmpromisinį gyvo erdvinio garso kokybę iš LIFESTYLE® 525 sistemos. Tikroviškas garsas Jus priverčia pasijausti, lyg patys dalyvautumėt veiksme. Šios sistemos išskirtinumas mažosios kubo formos kolonėlės „Direct/Reflecting®“ užpildo jūsų kambarį tikrovišku garsu, kokio niekada nesitikėtumėte iš tokio dydžio kolonėlių. Šios kolonėlės veikia kartu su paslėptu Acoustimass® žemų dažnių moduliu. Jo išskirtinės techninės savybės suteikia galimybę pajusti emocinę jėgą, kurią jaučiame būdami teatre ar koncertų salėje. Šis poveikis nepamirštamas. BOSE® Lifestyle® 525 namų kino sistema siūlo High Definition (HD) suderinamumą Jūsų Blu-ray ™ grotuvui ir kitiems įrengimams, „Direct/Reflecting®“kolonėlės pripildys Jūsų aplinką gyvo erdvinio garso, o mūsų ADAPTiQ® Audio kalibravimo sistema išanalizuos Jūsų kambarį ir automatiškai nustatys optimaliausią garso skambesį. Dėka HDMI išvesties gaunamas vaizdo signalas padidinamas iki aukščiausios raiškos 1080p signalo, kurį gali priimti televizorius.

Garso modeliavimas pagal Jūsų kambarį

Lemiantis veiksnys, renkantis namų pramogų sistemą yra Jūsų kambarys. Jūs galvojate apie pagrindinius faktorius, kaip kambario dydis, skersmuo, baldų išdėstymas ir galimas kolonėlių išdėstymas į joms skirtas vietas bei vietos, kuriose norėsite klausytis. Visa tai įtakoja garso kokybę. BOSE ADAPTiQ™ audio kalibravimo sistema skirta, kad Jūsų Lifestyle® 525 idealiai prisitaikytų prie Jūsų kambario, o ne atvirkščiai.

Kaip visa tai veikia?

ADAPTiQ™ sistema išanalizuoja visus efektus, kokius tik Jūsų kambarys įtakoja garsui ir visiškai automatiškai parenka prie patalpos prisitaikančius nustatymus.

ADAPTiQ™ sistema išsprendžia visus nustatymus

ADAPTiQ™ sistema veikia su Jūsų Lifestyle® sistema taip ilgai, kiek tik Jūs ją turėsite. Jei nusprendžiate pastatyti sistemą į kitą vietą, perstatyti baldus arba kolonėles, Jums reikia tik pakartoti ADAPTiQ™ audio kalibravimo procesą ir sistema puikiai prisitaikys prie pasikeitimų.

Transliuokite muzika su SoundTouch™

Dar vienas žingsnis bevielio universalumo link. Prie mūsų Lifestyle® 525 sistemos nuo 2014 metų galėsite įsigyti optimalų Wi-Fi® priedėlį, kurio pagalba su galėsite transliuoti interneto radijo stotis ar grojaraščius iš savo audiotekos.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: