Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Garso sistema LG SJ2Speciali Kaina: 133.00 €
133.00

Technologijose pirmaujanti LG dėl novatoriškos pradžios ir nuolatinės plėtros tampa greitesniu ir sumanesniu pasauliniu ateities prekės ženklu.Globalumas, rytojus, energija, žmogiškumas ir technologijos yra šios korporacijos ramsčiai. LG nuolat siekia kurti ilgalaikius santykius su klientais, siekiant didžiausio jų pasitenkinimo. 

Savybės:

Kompaktiškas, belaidis, puikus garsas. Minimalistine elegancija pasižymintis horizontalusis garsiakalbis puikiai derės prie jūsų aplinkos. Suprojektuotas taip, kad derėtų prie jūsų televizoriaus ir išplėstų jo galimybes. Belaidis žemadažnis garsiakalbis. Belaidį žemadažnį garsiakalbį galite statyti ten, kur jis geriausiai tinka ir skleidžia geriausią garsą. „Bluetooth“ – siųskite iš bet kurio įrenginio. „Bluetooth Stand-by“ – pažadinkite savo horizontalųjį garsiakalbį kada panorėję „Bluetooth Stand-by“. Garsas pasigirsta iškart, kai jis persiunčiamas į horizontalųjį garsiakalbį. Jei horizontaliajam garsiakalbiui esant miego būsenoje „Bluetooth“ ryšiu siunčiamas garsas, garsiakalbis įsijungia ir pradeda veikti. Valdykite naudodami televizoriaus. LG horizontalusis garsiakalbis pateikiamas su nuotolinio valdymo pultu, tačiau galite naudoti ir savo televizoriaus* nuotolinio valdymo pultą. (*Prekės ženklų LG, „Sony“, „Philips“, „Sharp“, „Panasonic“, „Vizio“, „Toshiba“ ir „Samsung“ nuotolinio valdymo pultai). Prijungtas prie jūsų pramogų įrenginių. Galite prijungti prie norimo įrenginio naudodami optinę, nešiojamųjų įrenginių įvesties ir „Bluetooth“ jungtis.

Techniniai duomenys:

Kanalai 2.1 Išėjimo galia (iš viso) 160W Išėjimo galia (žemadažnis garsiakalbis) 100W LPCM Dolby Digital DTS Digital Surround  Bluetooth (v4.0) Belaidis garso įrašų transliavimas Belaidis žemadažnis garsiakalbis „LG AV Remote“ programa USB Nešiojamojo prietaiso įvadas Optinis įvadas 1 Matmenys: P x A x G (pagrindinė dalis) 660 x 55 x 99 mm Matmenys: P x A x G (žemadažnis garsiakalbis) 170 x 300 x 204 mm Svoris (pagrindinė dalis) 1.7 kg Svoris (žemadažnis garsiakalbis) 2.8 kg

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: