Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Garso sistema LG SJ4Speciali Kaina: 181.00 €
181.00

Technologijose pirmaujanti LG dėl novatoriškos pradžios ir nuolatinės plėtros tampa greitesniu ir sumanesniu pasauliniu ateities prekės ženklu.Globalumas, rytojus, energija, žmogiškumas ir technologijos yra šios korporacijos ramsčiai. LG nuolat siekia kurti ilgalaikius santykius su klientais, siekiant didžiausio jų pasitenkinimo. 

Savybės:

Tikroviškas, didelės raiškos garsas. Leiskite WAV, FLAC ir ALAC formatų failus, taip pat failus iki 24 bitų ir 96 KHz. Šių failų garsas pasižymi didesniu tikslumu ir skamba tikroviškiau nei garsas kompaktinėse plokštelėse. Belaidis žemadažnis garsiakalbis. Belaidį žemadažnį garsiakalbį galite statyti ten, kur jis geriausiai tinka ir skleidžia geriausią garsą.  ASC (adaptyvusis garso valdymas). Adaptyviojo garso valdymo (ASC) funkcija realiuoju laiku analizuoja turinį. Kai ASC nustato, kad klausotės dialogų, ji automatiškai pakoreguoja dialogo garsą, kad jis būtų nepaprastai aiškus, o kai ši funkcija nustato, kad žiūrite veiksmo turinį, ji išryškina žemo dažnio garsus, kad sukurtų didesnį įspūdį.  „Auto Sound Engine“. LG funkcija „Auto Sound Engine“ optimizuoja garsą esant bet kokiam garsumui ir visada užtikrina tikslų dažnį. Todėl garso balansas visada puikus nepriklausomai nuo garsumo. Prie televizoriaus tobulai derantis dizainas. Minimalistine elegancija pasižymintis horizontalusis garsiakalbis puikiai derės prie jūsų aplinkos. Suprojektuotas taip, kad derėtų prie jūsų televizoriaus ir išplėstų jo galimybes. „Bluetooth Stand-by“. Garsas pasigirsta iškart, kai jis persiunčiamas į horizontalųjį garsiakalbį. Jei horizontaliajam garsiakalbiui esant miego būsenoje „Bluetooth“ ryšiu siunčiamas garsas, garsiakalbis įsijungia ir pradeda veikti. „Auto Music Play“ – automatinis muzikos paleidimas. Garsas pasigirsta iškart, kai įeinate į kambarį. Kai aktyvi funkcija „Auto Music Play“, horizontalusis garsiakalbis, aptikęs arti esantį prijungtą įrenginį, gali iš jo perimti garso atkūrimą. TV garso sinchronizavimas nenaudojant laidų. Su „Bluetooth“ suderinamą televizorių belaidžiu ryšiu prijunkite prie horizontaliojo garsiakalbio ir garsas bus atkuriamas nenaudojant laidų. Valdykite naudodami TV nuotolinio valdymo pultą. LG horizontalusis garsiakalbis pateikiamas su nuotolinio valdymo pultu, tačiau galite naudoti ir savo televizoriaus* nuotolinio valdymo pultą. (*Prekės ženklų LG, „Sony“, „Philips“, „Sharp“, „Panasonic“, „Vizio“, „Toshiba“ ir „Samsung“ nuotolinio valdymo pultai).

Techniniai duomenys:

Kanalai 2.1 Išėjimo galia (iš viso) 300W Išėjimo galia (žemadažnis garsiakalbis) 180W  LPCM Dolby Digital DTS Digital Surround Simplink (HDMI-CEC) Audio Return Channel (ARC) Bluetooth Belaidis garso įrašų transliavimas Belaidis garso sinchronizavimas Belaidis žemadažnis garsiakalbis „LG AV Remote“ programa USB Nešiojamojo prietaiso įvadas Optinis įvadas 1 HDMI išvadas 1 HDMI įvadas 1 Matmenys: P x A x G (pagrindinė dalis) 890 x 55 x 85 mm Matmenys: P x A x G (žemadažnis garsiakalbis) 171 x 320 x 252 mm Svoris (pagrindinė dalis) 2.4 kg Svoris (žemadažnis garsiakalbis) 4.2 kg

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: