Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
3.7 / 5
3.7 stars, based on 15 reviews

Garso sistema PHILIPS Fidelio B5/12Speciali Kaina: 645.00 €
645.00

2 HDMI įvestys ir išvestys ARC
4.1 kanalo belaidis erdvinis garsas
Erdvinis kalibravimas
„Bluetooth® aptX“, AAC ir NFC

Su „PHILIPS Fidelio B5 SoundBar“ galėsite mėgautis erdviniu garsu per belaidžius atjungiamus galinius ir žemųjų dažnių garsiakalbius. Audiofilų kokybės garsiakalbiai ir erdvinis kalibravimas užtikrina subalansuotą dinamišką garsą. Galiniai garsiakalbiai yra atjungiami, todėl muzikos galite klausytis bet kur.

Erdvinis garsas pagal pageidavimą – nuimami belaidžiai erdvinio garso garsiakalbiai Pasinerkite į puikų erdvinį garsą ir mėgaukitės juo kada panorėję. Paprasčiausiai atjunkite belaidžius erdvinio garso garsiakalbius nuo pagrindinių kairiojo ir dešiniojo garsiakalbių ir pastatykite kambario gale, kad galėtumėte klausytis daugiakanalio erdvinio garso žaisdami žaidimus ar žiūrėdami filmus. Kai veiksmas baigsis, vėl prijunkite garsiakalbius, kad galėtumėte klausytis muzikos ir televizijos laidų. Naudojant patentuotą belaidę garso technologiją ir erdvinio garso garsiakalbius, veikiančius išskirtiniu dažniu, nėra jokių tinklo trukdžių. Rezultatas – belaidė erdvinio garso sistema, kurią naudojant garso kokybė neprarandama tiek klausantis muzikos, tiek žiūrint filmus.

„Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

Abu atjungiami „Fidelio B5“ galiniai garsiakalbiai turi po atskirą „Bluetooth“ modulį, todėl visiškai nepriklauso vienas nuo kito. Tai reiškia, kad juos galima pasiimti visur tiek namuose, tiek lauke. Visiška muzikos klausymosi laisvė. Kiekvienas garsiakalbis pasižymi 8 W bendrąją išvesties galia, todėl atkuria galingą garsą, nesvarbu kur jie yra. Sudarytas iš dviejų galinių atjungiamų garsiakalbių ir centrinio garsiakalbio „Fidelio B5“ gali atkurti muziką trijose skirtingose vietose tuo pačiu metu.

Garsumo gerinimas
Erdvinis garsas pagal pageidavimą
Nakties režimas
Aukštųjų ir žemųjų dažnių reguliavimas
Garso sinchronizavimas
Automatinis garso išlyginimas
Filmas
Muzika
Klausymas iš arti
Valdymas balsu
Garso sistema
„Dolby Digital“ 5.1
DTS „Digital Surround“
Žemųjų dažnių kolonėlės išvesties galia
90
Bendras galingumas RMS @ 30% THD
210 W
Garsiakalbio išvesties galia
120

Daugiau informacijos galite rasti gamintojo puslapyje: http://www.PHILIPS.lt/c-p/B5_12/fidelio-soundbar-soundbar-garsiakalbis/apzvalga

Youtube nuoroda:

https://youtu.be/6tpGvepu2IQTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: