Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
3.7 / 5
3.7 stars, based on 25 reviews

Iphone stotelė Bose® SoundDock® XT kolonėlėSpeciali Kaina: 145.00 €
145.00

Bose® SoundDock® XT kolonėlė

Jūsų mėgstamos muzikos pripildytas iPhone telefonas padaro dieną papildytą idealiomis akimirkomis. Paleiskite savo muziką ir SoundDock® XT kolonėlė pateiks Jums turtingą ir aiškų garsą. Kompaktiškas dizainas tinka beveik visuose Jūsų namuose.Su SoundDock® XT kolonėle vienu metu galima leisti muziką ir krauti Apple įrenginius su Apple Lighting jungtimi;
Sistema yra suderinama su naujausiais iPhone ir iPod modeliais;
AUX jungtis leidžia Jums leisti muziką iš kitų prietaisų;
Patentuotas akustikos dizainas leidžia mėgautis pilno diapazono muzika iš kompaktiškos sistemos;
Patogus garso reguliatorius pačiame įrenginyje.
Kompaktiškas atlikėjas

SoundDock® XT kolonėlė turi unikalią vizualią išvaizdą. Viduje Bose sumontavo skaitmeninį signalo apdorojimo ir akustinį dizainą. Ši sistema skambesiu prilygsta didesnėms ir žymiai brangesnėms sistemoms.

Integruotas įtaisas užima minimalią erdvę. Kadangi jis lengvas, todėl lengvai transportuojamas iš vienos vietos į kitą. SoundDock® XT kolonėlė gali būti dviejų spalvų tai: balta/ tamsiai pilka ir balta/ geltona.Klausykis muzikos bet kuriuo metu

Jūs galite mėgautis sklindančia muzika keletą valandų iš Jūsų iPhone ar iPod. SoundDock® XT kolonėlė turi galimybę pakrauti Jūsų įrenginį, kol groja muzika. Kolonėlėje yra pagarsinimo ir patylinimo mygtukai, taip pat muzikos garsą galite valdyti iš savo mobilaus įrenginio.

Padeda Jūsų pramogai

3.5mm aux išėjimas leidžia Jums prisijungti prie kolonėlės kitus įrenginius: planšetinį kompiuterį, mobilųjį telefoną, nešiojamą kompiuterį, CD grotuvą bei kitus įrenginius, kurie atkuria jūsų mėgstamą muziką.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: