Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Išmanioji apyrankė NORDMENDE BravoFit 300 HR PLUSSpeciali Kaina: 74.50 €
74.50

Nordmende prekinis ženklas reiškia komfortą, aistrą ir naujoves. Sutelkdama dėmesį į efektyvumą ir patikimumą, kompanija gamina produktus, kuriais pasitiki visa Europa. Nordmende buvo radijo ir televizijos pradininkas. Šiandien inovacijos tęsiasi ir kituose produktuose, nes šiomis dienomis technologijos yra būtinos. Naujausios technologijos už prieinamą kainą suteikia vartotojams galimybę gyventi ir mėgautis.

Kuo ji panaši į daugelį kitų išmaniųjų aktyvumo sekimo apyrankių?

Pradžioje reikia paminėti, kad be išmaniojo telefono iš šios apyrankės bus mažai naudos, nes net laikrodis yra nustatomas mobiliojoje programėlėje. Išvaizda labai panaši į daugelio kitų apyrankių – santūrus juodas korpusas, silikoninė apyrankė su užspaudžiamu užsegimu.

Lengvai valdoma vienu jutiminiu mygtuku. Skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą, sudegintas kalorijas, miego kokybę. Atrodytų, kad nieko ypatingo, tačiau ši apyrankė taip pat turi ir širdies ritmo jutiklį, todėl galite stebėti savo pulsą, kurį automatiškai matuoja kas valandą.

Taip pat ši apyrankė, kaip ir daugelis kitų, yra įkraunama kartu komplektuojamu krovikliu (USB), nors gamintojas teigia, kad baterijos turėtų užtekti tik 3 dienoms, mums testavimo metu vieno įkrovimo užteko savaitei, todėl galime daryti išvadą, kad dažnai krauti šio įrenginio neteks.

Apyrankė turi labai patogią telefono aptikimo funkciją, kuri priverčia telefoną vibruoti/skambėti, jei kur nors numetate (telefonas turi būti „Bluetooth“ siekiamumo ribose, priešingu atveju ši funkcija neveiks).

Kuo ji išskirtinė?

Kitos dvi funkcijos privers kilstelt antakį net ir daug mačiusius išmaniųjų prietaisų fanus – ši aktyvumo sekimo apyrankė turi deguonies prisotinimo kraujyje matavimo funkciją bei kraujospūdžio matavimo funkciją! Ši fizinio aktyvumo sekimo apyrankė viena koja įžengia į medicininių prietaisų grupę, kur sveikatingumas jau matuojamas ne tik nueitų žingsnių kiekiu ar sudegintu, bet ir kūno fizinių parametrų stebėjimu.

Nuo deguonies prisotinimo kraujyje priklauso, kaip Jūsų kūno audiniai bus aprūpinami deguonimi, jei deguonies kraujyje yra mažiau nei 90 %, reikia papildomo aprūpinimo deguonimi.

Kraujospūdis nurodo žmogaus kraujotakos sistemos bei širdies būklę. Padidėjęs kraujospūdis yra siejamas su itin dideliu kiekiu ligų, kurių ilgus metus žmonės nepastebi, o kai atsiranda rimti ir pastebimi simptomai, neretu atveju jau būna per vėlu imtis veiksmingų priemonių arteriniam kraujo spaudimui mažinti, todėl žinoti ir stebėti savo kraujospūdį turi būti aktualu kiekvienam savo sveikata besirūpinančiam asmeniui. „Nordmende BravoFit 300 HR Plus“ automatiškai kas valandą išmatuoja deguonies prisotinimo kiekį kraujyje bei kraujospūdį ir visą šią informaciją perduoda mobiliajai programėlei telefone.

Visa ši informacija yra aiškiai ir suprantamai pateikiame telefono programėlėje, todėl įvertinti savo sveikatos būklę Jums bus tikrai labai paprasta.

NORDMENDE BravoFit 300 HR PLUS techniniai duomenys:

IP-65 apsauga (apsauga nuo bet kokio dulkių poveikio bei vandens srovės); OLED 0,66" ekranas (apyt. 96 x 16 mm); įkraunamas maitinimo elementas: ličio jonų, talpa 80 mAh (budėjimo trukmė: iki 3 dienų); „Bluetooth 4.1“; suderinamumas su išmaniuoju telefonu: „Android 4.4“ ir „iOS 8.0“ ar naujesnės versijos („BravoFit+“ programėlė); telefono skambučių bei gautų pranešimų perspėjimas; žadintuvas. Dydis: 240 x 23 x 13 mm Svoris: 22 g

Išmanioji apyrankė NORDMENDE BravoFit 300 HR PLUS - sekite savo širdies ritmą ir kraujospūdį, būkite išmanūs ir stilingi. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Naudojimosi instrukcijaTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: