Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
Išmanioji fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė Sponge Move HR (juoda)
20%
20%
0 / 5
0 stars, based on reviews

Išmanioji fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė Sponge Move HR (juoda)Kaina: 45.00 €
Speciali Kaina: 35.80 €
Sutaupyk: 9.20 €
45.00

Sponge Move HR- tai naujausias išmaniosios fizinio aktyvumo apyrankės modelis su širdies ritmo matavimo funkcija. Ši apyrankė skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą ir kalorijų skaičių, padeda pasiekti jūsų sportinį tikslą ir rodo Jūsų širdies ritmo grafiką. Apyrankė stebi jūsų miego kokybę ir primena išlikti jums aktyviais. Šios apyrankės ekrane jūs galite skaityti žinutes ir gautus kitus pranešimus iš savo išmaniojo telefono, taip pat atmesti įeinantį skambutį.

Savybės:

Paprasta naudoti. Sponge MOVE HR apyrankė rodo laiką be jokio prisilietimo, užtenka tik pasukti riešą. Baterijos veikimo trukmė iki 7 dienų tad apyrankės nereikės dažnai krauti, o kai norėsite tai padaryti, užteks pusvalandžio ir be jokių papildomų laidų krausite tiesiai iš USB laido. Atsparumas (IPX4). Apyrankė pagaminta iš kokybiškos anti alergiškos medžiagos, kuri apsaugo laikrodį nuo vandens ir prakaito lašų, tad su ja galėsite patogiai sportuoti bet kokiu oru Jūsų aktyvumas. Apyrnkė puikiai tiks žmonėms norintiems žinoti ne tik laiką ir datą, bet ir savo fizinį aktyvumą. Galėsite skaičiuoti sudegintų kalorijų kiekį, nueitą atstumą ar padarytus žingsnius. Taip pat apyrankė turi priminimo funkciją, kurią nustačius ji suvibruos primindama, kad jau metas pajudėti. Efektyvi treniruotė. Stebėkite širdies ritmą realiu laiku, optimizuok savo treniruotę pasirinkdamas tinkamą širdies ritmo zoną. Tai padės siekti užsibrėžtų tikslų. Speciali programėlė leis Jums peržiūrėti visos paros pulso dinamiką. Išmanumas. Sponge MOVE HR palaiko IOS ir Android operacines sistemas. Galėsite atsisiųsti specialią programėlę ir jos pagalba keisti nustatymus, matyti visą aktyvumo istoriją. Apyrankė susijungia su jūsų mobiliu įrenginiu Bluetooth ryšio pagalba. Gavus sms žinutę ar pranešimą iš facebook, skype ir kitų programų , apyrankė suvibruos ir ekrane galėsite matyti ne tik kas parašė, bet ir perskaityti visą pranešimą. Taip pat matysite skambinančiojo telefono numerį, vardą ir galėsite atmesti skambutį.

Techniniai duomenys:

Ekranas: OLED, 0,96 colio ekranas Bluetooth 4.0 Valdymas: Liečiamas Širdies ritmo monitorius: Integruotas Atsparumas vandeniui: IPX4 Įkrovimas: USB Baterija: 75 mAh OS palaikyma:s iOS, Android

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: