Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Išorinė baterija Sponge Energy 20000 (balta)Speciali Kaina: 18.00 €
18.00

Sponge – išmaniųjų laikrodžių, planšetinių kompiuterių, virtualios realybės akinių, bevielių garsiakalbių/ausinių, išorinių baterijų ir kt. Gamintojas Lietuvoje. Sponge orientuojasi į jaunus žmones, kuriems technologijos yra neatsiejama kiekvienos dienos dalis ir ieško kokybiško ir įperkamo produkto. Kompanija bendradarbiauja su vienais didžiausių Baltijos šalių mobiliojo ryšio operatorių, didmenininkų ir mažmeninikų. Sponge kasdien tobulina esamus produktus, kuria naujus, nuolat žengia koja kojon su inovacijomis, konsultuojasi su technologijų specialistais ir gamintojais tam, kad klientus pasiektų naujausi produktai.

Sponge Energy 20000:

Sponge Energy tai naujos kartos išorinė baterija. Šiais laikais dažnai nutinka taip, kad pačiu reikalingiausiu momentu Jūsų telefono baterija išsikrauna, tokiu atveju Jums padės Sponge Energy atsarginis maitinimo šaltinis, kuris įkraus ne tik Jūsų mobilųjį telefoną, bet ir planšetinį kompiuterį, mp3 grotuvą ar kitą el. prietaisą.

Baterija turi dvi USB jungtis (2,1A ir 1A), kurios leis jum krauti du prietaisus vienu metu. Vidinės Sponge Energy 20 000 baterijos pasižymi savo kokybe, ilgaamžiškumu bei didele talpa. Išorinis įkroviklis turi tvirtą plastikinį korpusą, kuris apsaugo nuo pažeidimų, taipogi turi apsaugą nuo įtampos perkrovų. Ant Sponge Energy 20 000 korpuso yra įmontuotos keturios LED lemputės, nurodančios esamą baterijos būseną. Jeigu nakties metu žvejojant jums iš rankų iškris jūsų sėkmę nešantis kabliukas, palapinėje norėsite surasti zvimbiantį uodą arba miške ieškosite paparčio žiedo, Sponge Energy 20 000 integruotas žibintuvėlis jums padės.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje
Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: