Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
Kolonėlė eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker
13%
13%
 
4 / 5
4 stars, based on 1 reviews

Kolonėlė eSTAR Sound Beat Bluetooth SpeakerKaina: 23.00 €
Speciali Kaina: 20.00 €
Sutaupyk: 3.00 €
23.00

Nedidelė, kompaktiška, bet grojanti garsiai ir švariai – tai „eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ garso kolonėlė. Išbandykite ir nustebsite – kokybiška muzika nuo šiol Jus lydės visur ir visada, nesvarbu, ar esate – paplūdimyje, ar su draugais stovyklaujate gamtoje.


Muzika, kuri visuomet su Jumis

Stilinga „eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ garso kolonėlė sveria 216 g. Ją visada patogu turėti su savimi specialiame, daug vietos neužimančiame dėkle. Garso kolonėlė veikia su „Bluetooth“ technologija, kuri užtikrina įrenginio veikimą iki 10 metrų spinduliu nuo pagrindinio prietaiso. Tad telefoną ar MP3 grotuvą galėsite visada turėti su savimi – nereikės jokių laidų ir galėsite sukurti nuostabią atmosferą vakarėlio gamtoje metu, parinkdami nuotaiką atitinkančią muziką.


Nedidelė, bet galinga

„eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ garso kolonėlė gali pasigirti kokybišku, švariu, daugiau negu 80 decibelų siekiančiu garsu. Tai beveik prilygsta pro šalį pralekiančio sportinio automobilio sukeliamam garsui!


Gali veikti kaip laisvų rankų įranga

„eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ garso kolonėlėje įdiegta laisvų rankų įranga. Visą išmaniajame telefone saugomą muziką galite klausyti per šį garsiakalbį – tereikia sujungti telefoną su „eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“. O jeigu besiklausant muzikos Jums kas nors paskambins, nereikės bėgti ieškoti telefono. Klausoma muzika pritils ir Jūs per garso kolonėlę bendrausite telefonu. Patogu ir paprasta!


Baterijos įkrovimas ir kitos galimybės klausytis muzikos

„eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ garso kolonėlė veikia net iki 5 val, todėl nesirūpinkite, kad „eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ nustos veikti, tiesiog nepamirškite jos įkrauti prieš išeidami iš namų. Ji įkraunama per USB kabelį iš kompiuterio. Tuo metu, kai garso kolonėlė įkraunama, galite klausytis ir muzikos naudodami tą patį USB kabelį. „eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ pakuotėje rasite ir 3,5 mm garso kabelį.


Veikia savarankiškai

Jeigu baigėsi Jūsų išmaniojo telefono baterija, į „eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ galima įdėti telefono atminties micro SD kortelę ir toliau klausyti mėgstamos muzikos. Garso kolonėlė taip pat leidžia per OTG prijungti Flash tipo laikmeną. Tuomet automatiškai atrandama visa laikmenoje saugoma muzika, o valdyti grojaraštį galima ant garsiakalbio esančiais mygtukais.


O kas, jei nukris?

„eSTAR Sound Beat Bluetooth Speaker“ pagaminta iš metalo ir plastiko, tad yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų netyčinį nukritimą ant žemės. Be to, papildomai prie kolonėlės siūlome įsigyti stilingą dėklą.

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: