Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
Laikrodis POLAR M200
5%
5%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Laikrodis POLAR M200Kaina: 150.00 €
Speciali Kaina: 143.00 €
Sutaupyk: 7.00 €
150.00

Polar M200 širdies ritmo monitorius su integruotu GPS, skaičiuojantis pulsą nuo riešo. Vandeniui nepralaidus bėgimo laikrodis, kuris seka jūsų dienos aktyvumą 24/7.

 

Techniniai M200 parametrai:

Svoris: 40 gramų  Ekranas: 1342 pikseliai Atsparumas vandeniui – tinka plaukiojimui Plonas korpusas (12 mm) su integruotu GPS (SiRFInstantFix™) ir akselerometru Vibracijos signalai Atnaujinama programinė įranga 16 kalbų – ateityje jų kiekis gali didėti Duomenų perkėlimas per USB ar Bluetooth Smart per Polar Flow programėlę Atminties kiekis: iki 60 val. treniruočių su širdies ritmu Pakraunama baterija (iki 6 val. treniruotė su GPS ir optiniu širdies ritmo matavimu, arba 6 dienos su 24/7 aktyvumo fiksavimu ir po 1 valandą treniruočių per dieną su GPS ir optiniu ŠR be Smart notification funkcijos). Polar Flow web veikia su Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8, ir naujesnėmis versijomis, PC Windows XP, Windows 7, Windows 8, ir naujesnėmis versijomis. Polar Flow programėlė veikia su iPhone 4S bei Samsung Galaxy S4 ir naujesniais įrenginiais. Galimybė duomenis eksportuoti į Strava, Training Peaks, Endomondo ir kt. Skambučių ir pranešimų priėmimas (Smart Notifications funkcija) Keičiamos spalvotos apyrankės (S/M ir M/L dydis). Juoda, raudona, balta, geltona (tik S/M) arba mėlyna (tik M/L). Ekrano eilučių kiekis treniruotėje: 2 eilutės.

Širdies ritmo funkcijos su H7 širdies ritmo sensoriumi:

Širdies Susitraukimo Dažnis: dūžiais per minutę / % išraiška nuo max. ŠSD ŠSD zonos ŠSD zonos užraktas ir rodyklė Training Benefit (Treniruotės nauda) Smart Calories (kalorijos)

 

Treniruočių funkcijos:

Sporto profiliai Bėgimo treniruočių planas Treniruočių dienoraštis Suprogramuota treniruotė Running Index (bėgimo indeksas) Chronometras ir tarpiniai laikai

Aktyvumo sekimo funkcijos:

Jūsų aktyvumo sekimas 24/7 Žingsnių kiekis Sudegintos kalorijos Aktyvumo gidas – rodoma kiek laiko reikia praleisti aktyviai per dieną Miego kokybės fiksavimas Aktyvumo nauda – Jūsų aktyviai praleisto laiko įvertinimas sveikatingumui Per ilgo nejudėjimo aliarmas

GPS funkcijos:

Distancija Greitis / tempas Aukštis, pakilimas/nusileidimas (pagal GPS)

Pakuotėje rasite:

 

Polar M200 treniruočių kompiuteris USB laidas informacijos nuskaitymui Garantija: 2 metai

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: