Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Laikrodis Polar VANTAGE M (spalvą galima pasirinkti) dydis M/LSpeciali Kaina: 277.00 €
277.00

POLAR siūlo platų sporto ir laisvalaikio prekių asortimentą, dalina patarimus, kaip pagerinti sportinę veiklą, kad žmonės galėtų mėgautis sveikesniu gyvenimo būdu ir valdytų savo svorį. Kompanijos didžiausias noras yra būti ambicingiausiais ir talentingiausiais savo srities specialistais. Šiandien Polar dirba 1200 žmonių visame pasaulyje, turi 26 filialus ir valdo platinimo tinklą, tiekianti daugiau nei 35 000 mažmeninės prekybos parduotuvių daugiau nei 80 šalių.

Savybės:

Polar Vantage M – pažangus multisporto ir bėgimo laikrodis su GPS ir širdies ritmo matavimu nuo riešo. NAUJIENA! Pulso matavimas su optiniu sensoriumi (Polar Precision Prime technologija). Laikrodis tinkamas bėgimui, triatlonui, dviračiams, plaukimui ir begalei kitų sporto šakų.   Bluetooth: Taip Paskirtis: Multisportas Svoris: 45 g Išmatavimai: 46 x 46 x 12.5mm Atsparumas vandeniui: 30m (tinka triatlonui, plaukimui). Kalbos: 16 UI kalbų (tame tarpe rusų bei lenkų). Atmintis: Apie 30 valandų su GPS ir širdies ritmo įrašymu, priklausomai nuo naudojamos kalbos. Baterijos tarnavimo laikas: Pakraunama baterija iki 30val. treniruočių su GPS ir Širdies ritmo matavimu. Running Index: Taip Back to start: Taip Smart notifications: Taip Pulso matavimas: Nuo riešo Lytis: Unisex GPS: Taip

Techniniai duomenys:

Pajungiamas per kompiuterį per specializuotą USB arba išmanų telefoną su Bluetooth Smart naudojant Polar Flow programėlę Atsparumas vandeniui - 30m (tinka triatlonui, plaukimui) Storis 12.5 mm Keičiamos apyrankės, S dydžio (130-175mm) ir M/L dydžio (140-210mm) Aukštos rezoliucijos spalvotas 1.2“ ekranas (240 x 240) Vibracijos signalai Reguliariai atnaujinama programinė įranga 16 UI kalbų (tame tarpe rusų bei lenkų) Atmintis - 90 val. su GPS ir širdies ritmo įrašymu, priklausomai nuo naudojamos kalbos Pakraunama baterija iki 30 h treniruočių su GPS iš širdies ritmo matavimu Polar Flow web veikia su Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8, ir naujesnėmis versijomis, PC Windows XP, Windows 7, Windows 8, ir naujesnėmis versijomis Polar Flow programėlė veikia su išmaniais telefonais, kurie turi IOS 10 / Android 5.0 ar naujesnę programinę įrangą.

Širdies ritmo funkcijos su H10 širdies ritmo sensoriumi:

Širdies susitraukimo dažnis: dūžiais per minutę / % išraiška nuo max. ŠSD kai Polar Vantage M nėra dėvimas ant riešo (pavyzdžiui laikant jį ant dviračio vairo, žiemą ant striukės rankovės ir pan.)

Treniruočių funkcijos:

130 sporto profilių Transition times in multisport training (tranzito trukmė multisporto rėžime) Plaukimo baseine informacija - mostai, greitis, plaukimo stilius, SWOLF skaičius Treniruočių planas Treniruočių dienoraštis Savaitinis dienoraštis Chronometras ir atgalinės eigos chronometras, intervalinė treniruotė (su atnaujinimais) Bėgimo greitis, distancija ir kadencija nuo riešo Running Index (bėgimo indeksas) Back to start funkcija (su atnaujinimais) Aukštis, pakilimas/nusileidimas (matuojamas su GPS) Tarpiniai laikai Programuojamos treniruotės Intensyvumo zonų rodyklė Recovery status – organizmo nuovargio ir atsigavimo būklė

Atsistatymas pagrįstas nuolatiniu būsenos sekimu:

Atsitatymas pagrįstas 24/7 aktyvumu Atsistatymui svarbu ne tik treniruotės trukmė, bet ir veikla po jos. Įvertinus visas veiklas organizmui, atsistatymo periodas bus nustatomas ypatingai tiksliai.

Aktyvumo sekimo funkcijos:

Nuolatinis širdies ritmo sekimas Jūsų aktyvumo sekimas 24/7- žingsnių skaičiavimas Sudegintos kalorijos Aktyvumo gidas – rodoma kiek laiko reikia praleisti aktyviai per dieną Sleep Plus - miego kokybės fiksavimas Aktyvumo nauda – Jūsų aktyviai praleisto laiko įvertinimas sveikatingumui Per ilgo nejudėjimo aliarmas (su atnaujinimais)

Komplekte:

Polar Vantage M treniruočių kompiuteris USB laidas informacijos nuskaitymui Trumpas įvadas

Priedai:

Priedai veikia per Bluetooth Smart ir 5 kHz dažnį Polar H10 širdies ritmo sensorius Polar bėgimo sensorius Bluetooth Smart Polar kadencijos sensorius Bluetooth Smart Polar greičio sensorius Bluetooth Smart Kitų gamintojų Bluetooth Smart įranga

Laikrodis Polar VANTAGE M - puikus pasirinkimas padėsiantis Jums aktyviai leisti laisvalaikį ir tuo pačiu sekti širdies ritmą - būkite išmanūs visada. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: