Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
Laikrodis-radijas PHILIPS AJ4800/12
15%
15%
0 / 5
0 stars, based on reviews

Laikrodis-radijas PHILIPS AJ4800/12Kaina: 50.00 €
Speciali Kaina: 42.50 €
Sutaupyk: 7.50 €
50.00

• Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui
Paprasčiausiai pasirinkite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

• Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje
Yra apšviestas LCD ekranas, todėl vos pažvelgę galėsite aiškiai peržiūrėti informaciją ir naudotis prietaisu net esant prieblandai.

• Švelnus žadinimas maloniam pabudimui
Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

• Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų
Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 1 val.) ir pasirinkite radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. „Philips“ radijas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį ir tylųjį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos

• Kartoti signalą nusnūdimui
Galvodamas apie ilgesnį pamiegojimą, „Philips“ radijas-laikrodis turi snaudimo funkciją. Jei suskambus žadintuvui, norite ilgiau pasnausti, paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir miegokite toliau. Po 9 min. žadintuvas vėl suskambės. Galite ir toliau spausti šį mygtuką kas 9 min., kol išjungsite žadintuvą visai.

• Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku
„Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką vienu metu sau ir kitą laiką - partneriui pažadinti.

• Laiko projekcija nurodo laiką vos pramerkus akis
Laiko projekcijos funkcija leidžia laiką rodyti ant bet kokio paviršiaus ir bet kokiu kampu. Moderni projekcijos sistema užtikrina, kad laikas visada būtų rodomas tinkamai ir reikiama kryptimi. Kitaip nei įprastiniai LCD ekranai, negatyvo LCD ekranas leidžia per jį sklisti šviesai jos labai neiškraipant. Galingos LED lemputės apšviečia negatyvo LCD ekraną ir tam tikru atstumu sukuria šviesos projekciją. Naudojant tikslius lęšius laikrodis sukuria vaizdo projekciją ir sureguliuoja fokusavimą. Nereikia stotis ir pasižiūrėti, kiek valandų, – tereikia atsimerkti!

Nuoroda: http://www.philips.lt/c-p/AJ4800_12/laikrodis-radijas/apzvalgaTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: