Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
3.6 / 5
3.6 stars, based on 21 reviews

Multimedia grotuvas Popcorn Hour A210Speciali Kaina: 229.00 €
229.00

Popcorn Hour A-210 modelyje yra ėdiegtas Sigma Designs SMP8643 lustas. Tas pats lustas yra panaudotas ir šios kompanijos flagmane Popcorn Hour C-200. A-210 modelis - tai gerai žinomo ir populiaraus A-110 modelio evoliucija. ė šį grotuvė ėdiegta ir kelėta svarbiė patobulinimė: tai galingesnis procesorius, greitesnė kompiuterinė Ethernet 10/100/1000 sąsaja bei naujas valdymo meniu, o tai priartina A-210 prie topinio C-200. Kitos grotuvo funkcijos yra gerai žinomos dar iš Popcorn Hour A-110 modelio. Pats grotuvas patalpintas ė nedidelė simpatiškė apvaliė formė plastikinė dėžutė (A-110 buvo metalinėje). Kadangi dėžutė yra plastikinė, o naujas procesorius yra pakankamai galingas, tai sėlygoja didesnė šilumos skleidimė, todėl gamintojui teko ėdiegti aktyviė procesoriaus aušinimo sistemė (ventiliatoriė).
ė grotuvė vidė galima ėdiegti 2.5" arba 3.5" dydžiė standžiuosius Duomenų kaupiklius (SATA HDD). Visos reikiamos diskė montavimo angos yra numatytos gamintojo, o fiksavimo varžtai sukomplektuoti pakuotėje.
Grotuvo galinėje panelėje pateikiamas visas reikalingiausiė jungėiė spektras:
- vaizdo: analoginė S-Video, komponentinė ir kompozitinė; skaitmeninė: HDMI versijos 1.3;
- garso: skaitmeninė šviesolaidinė ir co-axial S/PDIF;
- taip pat: dvi USB 2.0 jungtys (viena iš jį USB Slave) ir dar viena USB 2.0 Host jungtis, esanti priekinėje grotuvo pusėje.
Kaip jau minėjome, Popcorn Hour A-210 modelyje ėdiegta greitesnė Ethernet 10/100/1000 kompiuterinio tinklo sąsaja. Esant poreikiui, prie kompiuterinio tinklo grotuvė galima prijungti ir bevieliu ryšiu, tačiau šiuo atveju papildomai tektė įsigyti išorinė USB adapterė (USB WiFi - WN-150). Kaip ir kituose naujausiuose Popcorn Hour grotuvuose, A-210 yra ėdiegta DTS garso atkūrimo mikroschema. Atsižvelgiant ė tai, kad pati platforma yra jau etalonu tapusios NMT (Networked Media Tank) karta, todėl visas NMT prieinamas funkcijas ir aplikacijas: FTP, SMB, NFS, UPnPTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: