Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
1 / 5
1 stars, based on 1 reviews

Namų kino garso stiprintuvas Onkyo TX-NR686Speciali Kaina: 595.00 €
595.00

Onkyo – garso atkūrimo technikos kompanija, kuri buvo įkurta Takeshi Godai 1946 metais, Japonijoje. Kompanija nuo pradžių pasižymėjo inovatyviais sprendimais. Pirmieji produktai buvo patefonų komponentai bei garsiakalbiai ir 1948 Onkyo atidarė naują gamyklą. 1950-1965 metais kompanija pristatė pirmuosius savo radijo imtuvus, stiprintuvus, plėtė garsiakalbių asortimentą. 2015 metais buvo įkurta Onkyo ir Pioneer korporacija, kuri siūlo platų asortimentą: naujausi namų kino teatro stiprintuvai, blu ray grotuvai, tinklinės stereo sistemos, patefonai ir kiti produktai. Iki šių dienų Onkyo kompanija yra žinoma kaip aukšto lygio garso atkūrimo technikos gamintoja.

Savybės:

Naudojant dinamišką didelės galios garso stiprinimą, mūsų erdvinė sistema užtikrina standartinį THX Certified Select ™ garsą, suteikiantį žiūrovams žavingą kino patirtį. Garso takelių DTS atkūrimas: X® ir "Dolby Atmos, papildo su naujausiu 4K HDR vaizdo įrašų per HDMI® palaikomąjį 4K / 60p, "Dolby Vision ™", "HDR10", "HLG" ir "BT.2020" spalvų standartą. Su "Dolby Surround" ir "DTS Neural" garso suvienodinimo trimatėmis 3D platformomis: X® dabar galite mėgautis daugiakanaliu garsu, nepriklausomai nuo pajungtų kolonėlių skaičiaus, žiūrėdami filmus su stulbinančiu erdviniu garsu.

Ypatybės:

THX® Certified Select ™ kino teatro sertifikuotas garsas Palaiko 5.2.2 kanalų Dolby Atmos® ir DTS: X® atkūrimą Galia 165 W kanalui "HDMI® 7" (1 priekinė) / "Main Out" ir "Sub Out" * 2 jungtis, palaikanti 4K / 60 Hz, HDR10, HLG, "Dolby Vision ™", "BT.2020" ir "HDCP 2.2" Dinaminis garso stiprinimas su 4 omų garsiakalbių suvaldymo galimybe 384 kHz / 32 bitų DAC ir VLSC ™ filtravimas užtikrina aukščiausią garso aiškumą Palaiko "Chromecast" integruotą funkciją ir dirba su "Google" asistentu Dvidažnis "Wi-Fi®" palaikymas, "DTS Play-Fi®", "AirPlay", "Amazon" muzika, "Spotify®", "TIDAL", "Deezer", "TuneIn" internetiniai muzikos servisai. "FlareConnect" bevielis multi-room perdavimas.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: