Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Namų kino sistema DENON DHT-T110Speciali Kaina: 279.00 €
279.00

Denon siūlo naudotojams neprilygstamą vaizdo ir garso patirtį. Įmonė didžiuojasi savo paveldu ir semiasi iš jo įkvėpimo bei ugnies, kurdami ateities gaminius. Nepaliaujamai tobulina geriausias savo gaminių savybes; galingumą, tikslumą, puikias eksploatacines savybes. Be to, Denon žvelgia į ateitį ir siekia idėjas pavesti pirmaujančiomis inovacijomis. Kad ir kuria kryptimi žengtų evoliucija, Denon bus jos dalimi, naujais pasiekimais patvirtindama lyderių reputaciją.

„Denon“ DHT-T110 – tai virtuali garso sistema namų kinui, ant kurios galima pastatyti televizorių. Ši įranga nepaprastai pagerina televizijos programų ir filmų suteikiamus įspūdžius. Tereikia prietaisus sujungti ir mėgautis dinamišku televizijos programų, filmų, kompiuterinių žaidimų ar muzikos įrašų garsu.
Šiandieniniai plokštieji televizoriai yra vis plonesni, kas lemia prastesnę jų garso kokybę. DHT-T110 yra daug skaitmeninių įvesčių ir funkcijų, kurios leidžia atkurti turtingą ir visapusišką garsą. Joje yra „Dolby Digital“ dekoderis, 3 darbo režimai su virtualiu erdviniu garsu, naktinis režimas leidžia išgauti aukštos kokybės garsą, tyliai klausantis įrašų ir tokiu būdu netrukdant kitiems asmenims.
Įdiegta „Bluetooth“ sąsaja su „aptX“ technologija leidžia siųsti muziką iš mobiliųjų įrenginių, išlaikant CD kokybę. Kitai įrangai skirta 3,5 mm įvestis. DHT-T110 suprojektuota taip, kad išlaikytų 27 kg svorį, todėl ši sistema puikia tinka net 50 colių įstrižainės televizoriams. Elegantiška, stilinga ir lengvai reguliuojama DHT-T110 sistema yra puikia alternatyva kitoms „soundbar“ tipo sistemoms.

DENON DHT-T110:

2 kanalų garsiakalbių sistema išlaiko 27 kg svorį, todėl išlaiko didelius televizorius išlaiko daugumą televizorių, net ir turinčių 50 colių ekrano įstrižainę bevielis duomenų srauto siuntimas per „Bluetooth“, panaudojant „aptX“ technologiją optinė skaitmeninė, bendraašė bei analoginė įvestys „Dolby Digital“ dekoderiai 3 darbo režimai „Night Mode“ – naktinis darbo režimas

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: