Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

TV antena TV STAR T-1116 UHF Triplex LTESpeciali Kaina: 17.50 €
17.50

TVSTAR – tai TV priedėlių produktų grupė, skirtas galutiniam vartotojui skaitmeninės antžeminės TV programoms žiūrėti, įskaitant aukštos (HD) ir standartinės (SD) raiškos televizijos technologijas. Kompanija yra sėkmingo bendradarbiavimo tarp Lietuvos įmonės UAB "Mikrovisata" ir Honkongo UAB "Advanced Level Technologies Co." rezultatas. TVSTAR produktų linija neapsiriboja vien tik nemokamų TV programų priėmimu, bet teikia ir PAY TV sprendimus, paremtus Conax CA sistema ir pritaikytus atsižvelgiant į operatoriaus reikalavimus.

Savybės:

Antena skirta priimti skaitmeninės ir analoginės TV signalus UHF Antena susideda iš aliuminių (Ф8 mm) strypų ir kvadratinio 18x18 mm aliuminio rėmo. Sulankstomi rėmo elementai užtikrina greitą antenos surinkimą bei sumontavimą Vandeniui atsparus simetrizatoriaus korpusas su F tipo jungtimi Poliruoto aliuminio tvirta konstrukcija užtikrina optimalų našumą ir ilgą naudojimo laiką.

Techniniai duomenys:

Dažnis UHF: 470-862 MHz Kanalai 21-69 Elementų kiekis 27 Stiprinimas UHF: 10 - 16dB Atbulinio signalo slopinimo lygis 15-27 dB Varža 75 Om Signalo plotis Horz/Vert H38 / V80 Antenos ilgis 105,5 cm

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: