Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Audio-video technika

Audio-video technika
 
3.1 / 5
3.1 stars, based on 16 reviews

Veiksmo kamera SONY HDR AS200VRSpeciali Kaina: 217.00 €
217.00

Geriausius vaizdus užfiksuokite bet kur „Full HD“ raiška

Vandenyje. Ore. Žemėje. Veiksmo kamera padės įgyvendinti troškimus.

Nesvarbu, ar skrodžiate bangas, leidžiatės nuo kalno ar tiesiog važiuojate keliu, naująja veiksmo kamera HDR-AS200V galėsite užfiksuoti kiekvieną akimirką. Išskirtinė „Full HD“ vaizdo kokybė leis visiems pasigrožėti patirtais nuotykiais, o tokios patogios priemonės kaip „Highlight Movie Maker“ padės įrašus paversti kerinčiais šedevrais.

Jaudulys didele raiška

Filmuojant „Full HD“ kokybe kiekviena banga, bala ar uola užfiksuojama ryškiai ir sodriomis spalvomis. HDR-AS200V veikia ir visų pikselių nuskaitymas be kvantavimo. Ši nauja sistema pagerina vaizdo raišką, pašalina liejimąsi ir netiksliai užfiksuotas spalvas, kad filmai būtų tiesiog nepakartojami.

Visada būkite ten, kur vyksta veiksmas

Naudojantis įrašymo didele sparta funkcija, galima pasirinkti HD/120p arba WVGA/240p, kad galėtumėte mėgautis sklandžiais sulėtinto vaizdo įrašais.

Profesionalų kokybės XAVC S formatas

„SONY“ profesionalų lygio kodekais galima naudotis ir paprastiems naudotojams skirtose kamerose.

„Exmor R®“ CMOS jutiklis

Modernus jutiklis fiksuoja dar daugiau pikselių, todėl tamsiose vietose filmuokite vaizdus su mažai triukšmų naudodami tik atsitiktinę šviesą.

BIONZ X™ procesorius

Žaibiškas 50 Mbps spartos įrašymas ir „SteadyShot™“ vaizdo stabilizavimas – puikiai tiks greitai judantiems objektams sklandžiuose įrašuose užfiksuoti.

Itin plataus 170° kampo „ZEISS Tessar®“ objektyvas

Panoraminis 170 ° žiūrėjimo kampas suteikia galimybę plačiai užfiksuoti slidinėjimo trasų šlaitus ir vingiuotus kalnų kelius.

Dar stabilesnis „SteadyShot“

Vaizdo stabilizavimas dabar veikia beveik 3 kartus efektyviau

„SteadyShot“ padės užfiksuoti bet ką – pradedant motociklų krosu, baigiant plačiais kraštovaizdžiais. Ji labai veiksminga esant mažos amplitudės vibracijai, pavyzdžiui, radijo bangomis valdomų sraigtasparnių sukeliamai vibracijai.

Vėjo keliamo triukšmo mažinimas

Integruotasis „SONY“ stereomikrofonas ir vėjo sukeliamo triukšmo šalinimo priemonė padės įrašyti aiškų ir natūralų garsą.

Jūsų filmai bus tokie pat įspūdingi kaip ir triukai

Veiksmo kameroje yra daugybė funkcijų, pavyzdžiui, tiesioginių transliacijų, fotografavimo serijomis ir pan., kurios padės užfiksuoti jaudinančius ir išskirtinius vaizdo įrašus.

Pakerėkite savo žiūrovus

Tiesioginės transliacijos – nereikia laukti

Nėra nieko smagiau kaip žiūrėti vaizdą tiesiogiai…, ypač, kai jus ir šeimos narius ar draugus skiria šimtai kilometrų. Naudodamiesi „Wi-Fi®“ ir USTREAM svetaine, smagiomis akimirkomis galite pasidalinti iškart.

http://SONYglobal.scene7.com/is/image/gwtprod/948129f1e786f17cab4b34fc57ff5c63?fmt=png-alphascl=1

Sustabdykite laiką

Fotografavimas serijomis padės išsirinkti svarbiausią akimirką.

Fiksuokite aukštos kokybės filmus ir pasinaudokite galimybe pasirinkti tinkamiausią kampą ar veido išraišką. Galite rinktis 10 kadr./sek. / 1 sek., 5 kadr./sek. / 2 sek. ir 2 kadr./sek. / 5 sek. nustatymus.

Užfiksuokite kvapą gniaužiančius nuotykius

„Motion Shot LE“ padės užfiksuoti kiekvieną akimirką

Dabar galite užfiksuoti judančio objekto judesius viename jaudinančiame vaizde. Galite rinktis nustatymus nuo 10 kadr./sek. / 1 sek. iki 2 kadr./sek. / 5 sek., todėl puikius vaizdus užfiksuosite, kad ir koks būtų objekto greitis.

Visapusiškas valdymas „Live-View“ nuotolinio valdymo pultu

Tarsi ant riešo tilptų visa filmavimo grupė – RM-LVR2 leidžia jums iškart peržiūrėti filmuotą medžiagą1 ir ją patikrinti bei ištrinti nereikalingą medžiagą, kad pailgintumėte įrašymo trukmę.

Keleto kamerų valdymas

Filmuokite įvairiais kampais, kurkite jaudinančius padangių ar žemės vaizdus net penkiomis kameromis, o „Live-view“ nuotolinio valdymo pultu ant riešo ir išmaniuoju telefonu su „PlayMemories Mobile™“ programa visas jas lengvai valdykite.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: