Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3 / 5
3 stars, based on 33 reviews

Opel Astra, Vectra, Zafira (1995 - 2005) EGR vožtuvas



Speciali Kaina: 56.00 €
56.00

Alternatyvūs kodai:

BUGIAD 54016
DELPHI EG10003-12B1
ERA 555019
FEBI BILSTEIN 21159
HELLA 6NU 010 171-061
HOFFER 7518003
IPD 45-8006
LUCAS ELECTRICAL FDR127
MEAT & DORIA 88003
METZGER 0892003
OPEL 17098055
OPEL 17200272
OPEL 58 51 024
OPEL 58 51 604
OPEL 8 51 038
OPEL 93184997
PIERBURG 7.24809.00
PIERBURG 7.24809.10
PIERBURG 72480900
PIERBURG 724809000
PIERBURG 72480910
PIERBURG 724809100
QUINTON HAZELL XEGR13
SIDAT 83.647
SMPE 14903
SMPE EGR002
SMPE ERV001
SWAG 40 92 1159
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 06.14.006
VAUXHALL 17098055
VAUXHALL 17200272
VAUXHALL 58 51 024
VAUXHALL 8 51 038
VEMO V40-63-0007

Tinka automobiliams:

OPEL ASTRA G coupe (F07_) 1.6 16V 1598 Z 16 XE 2000.03 - 2005.05

OPEL ASTRA G coupe (F07_) 1.8 16V 1796 X 18 XE1 2000.03 - 2000.10

OPEL ASTRA G Convertible (F67) 1.6 16V 1598 Z 16 XE 2001.03 - 2005.10

OPEL ASTRA G Estate (F35_) 1.4 16V 1389 X 14 XE, Z 14 XE 1998.06 - 2004.07

OPEL ASTRA G Estate (F35_) 1.6. 1598 X 16 SZR 1998.02 - 2000.09

OPEL ASTRA G Estate (F35_) 1.6 16V 1598 X 16 XEL, Z 16 XE 1998.02 - 2004.07

OPEL ASTRA G Estate (F35_) 1.6. 1598 Z 16 SE 2000.09 - 2004.07

OPEL ASTRA G Estate (F35_) 1.6 CNG 1598 Z 16 YNG 2003.03 - 2004.07

OPEL ASTRA G Estate (F35_) 1.8 16V 1796 X 18 XE1 1998.02 - 2000.09

OPEL ASTRA G Liftback (F48_, F08_) 1.4 16V 1389 X 14 XE, Z 14 XE 1998.02 - 2005.01

OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6. 1598 X 16 SZR 1998.02 - 2000.09

OPEL ASTRA G Liftback (F48_, F08_) 1.6 16V 1598 X 16 XEL, Z 16 XE, C 16 SEL 1998.02 - 2005.01

OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6. 1598 Z 16 SE 2000.09 - 2005.01

OPEL ASTRA G liftback (F48_, F08_) 1.8 16V 1796 X 18 XE1 1998.02 - 2000.09

OPEL ASTRA G Box (F70) 1.6. 1598 X 16 SZR 1999.01 - 2000.09

OPEL ASTRA G Box (F70) 1.6. 1598 Z 16 SE 2000.09 - 2005.04

OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.4 16V 1389 X 14 XE, Z 14 XE 1998.09 - 2005.01

OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6. 1598 X 16 SZR 1998.09 - 2000.09

OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6 16V 1598 X 16 XEL, Z 16 XE 1998.09 - 2005.01

OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6. 1598 Z 16 SE 2000.09 - 2005.01

OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6. 1598 Z 16 XEP 2002.12 - 2009.12

OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.8 16V 1796 X 18 XE1 1998.09 - 2000.09

OPEL COMBO Box Body / Estate 1.6. 1598 Z 16 SE 2001.10 -

OPEL COMBO Tour 1.6. 1598 Z 16 SE 2001.10 -

OPEL CORSA C (F08, F68) 1.4. 1389 Z 14 XE 2000.09 - 2009.12

OPEL CORSA C (F08, F68) 1.6. 1598 Z 16 SE 2000.09 - 2009.12

OPEL CORSA C (F08, F68) 1.8. 1796 Z 18 XE 2000.09 - 2009.12

OPEL MERIVA 1.6 16V 1598 Z 16 XE 2003.05 - 2006.01

OPEL MERIVA 1.6. 1598 Z 16 SE 2003.05 - 2010.05

OPEL MERIVA 1.8. 1796 Z 18 XE 2003.05 - 2010.05

OPEL TIGRA TwinTop 1.8. 1796 Z 18 XE 2004.06 -

OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V 1598 X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE 1995.10 - 2002.04

OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V 1796 X 18 XE1, Z 18 XEL 1995.10 - 2000.09

OPEL VECTRA B Estate (31_) 1.6 i 16V 1598 X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE 1996.11 - 2002.07

OPEL VECTRA B Estate (31_) 1.8 i 16V 1796 X 18 XE1, Z 18 XEL 1996.11 - 2000.09

OPEL VECTRA B liftback (38_) 1.6 i 16V 1598 X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE 1995.10 - 2002.07

OPEL VECTRA B liftback (38_) 1.8 i 16V 1796 X 18 XE1, Z 18 XEL 1995.10 - 2000.09

OPEL VECTRA C 1.6 16V 1598 Z 16 XE 2004.06 -

OPEL VECTRA C 1.8 16V 1796 Z 18 XE 2002.04 -

OPEL VECTRA C 1.8. 1796 Z 18 XEL 2002.04 -

OPEL VECTRA C GTS 1.6. 1598 Z 16 October 2005.08 -

OPEL VECTRA C GTS 1.8 16V 1796 Z 18 XE 2002.08 -

OPEL VECTRA C GTS 1.8 16V 1796 Z 18 XEL 2002.08 - 2006.12

OPEL VECTRA C Estate 1.6 16V 1598 Z 16 XE 2004.06 -

OPEL VECTRA C Estate 1.8. 1796 Z 18 XE 2003.10 -

OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 16V 1598 X 16 XEL, Z 16 XE 1999.04 - 2005.06

OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG 1598 Z 16 YNG 2001.09 - 2005.06

OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.8 16V 1796 X 18 XE1 1999.04 - 2000.09 

DĖMESIO! Jei nesate tikras ar automobilio atsarginė dalis yra tinkama Jūsų automobiliui, viršuje pasirinkite "Parašykite mums" ir užpildykite kontaktinės informacijos formą nurodydami automobilio VIN numerį. 



Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: