Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Auto / moto technika

Auto / moto technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Automobilinis šaldytuvas VitriFrigo VF16PSpeciali Kaina: 449.00 €
449.00

VITRIFRIGO – šaldymo pramonės gamintojas. Atsižvelgiant į produktų dizainą, praktinį panaudojimą ir veikimą, kompanija remiasi tęstiniais moksliniais tyrimais ir plėtra. Stilingumas yra viena išskirtinių Vitrifrigo šaldytuvų savybių, kurie atitinka visus klientų poreikius ir reikalavimus. Montecchio (PU) Italijoje įsikūrusioje kompanijos gamykloje surenkami ir atliekami griežti bandymai, todėl Vitrifrigo šaldytuvuose sumontuoti kompresoriai yra garantuotai efektyvūs ir kokybiški.

Savybės:

Neškite ten kur labiausiai reikia. Mobiliuose šaldytuvuose įmontuotos rankenos leidžia lengvai pernešti įrenginį. Montuojant rankenas naudojami ypaš tvirti metaliniai kaiščiai siekiant išvengti lūžių ir įrenginio apgadinimo. VitriFrigo skiria didelį dėmesį komfortui ir saugumui savo gaminiuose. Kontroliuokite temperatūrą. Šis automobilinis šaldytuvas VF16P yra aprūpintas skaitmeniniu termostatu leidžiančiu reguliuoti ir išlaikyti pageidaujamą vidaus temperatūrą šaldytuve. Naudokite lengvai ir patogiai. Šaldytuve įmontuotas LED apšvietimas leidžia naudotis įrenginiu tamsoje.

Techniniai duomenys:

Šaldymo tipas - kompresorinis; Vidaus temperatūros pasirinkimo ribos - nuo +10 iki -18 oC; Įtampa - 12/24V - 100-240V 50/60Hz; Galingumas - 45W; Talpa - 16 l; Svoris - 8 kg; Energijos klasė - A++ Matmenys - 560 x 240 x 420

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: