Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Baldai

>

Čiužiniai, antklodės

Čiužiniai, antklodės
  
4 / 5
4 stars, based on 4 reviews

Dvipusis čiužinys VEGA 160 cm LonasSpeciali Kaina: 195.00 €
195.00

Dvipusis čiužinys VEGA 160 cm Lonas
Tai kvėpuojantis spyruoklinis čiužinys, kurio pagrindą sudaro kišeninių spyruoklių blokas ir klasikinis putų poliuretanas.
Dvipusis čiužinys gerai prisitaiko prie žmogaus kūno anatomijos, nes gaminamas naudojant nesujungtų tarpusavyje ir tekstiliniais maišeliais apsiūtų spyruoklių sistemą. Ji leidžia kiekvienai spyruoklei reaguoti į kūno linijas atskirai, todėl, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Geras oro pralaidumas užtikrina čiužinio higieną – sudaromos nepalankios sąlygos veistis bakterijoms ir mikroorganizmams, susidaryti pelėsiui.
Čiužinys yra patikimas, elastingas ir tylus, nes kūginės 13 cm aukščio spyruoklės gaminamos iš tvirtos 1,8 mm storio vielos, įvelkamos į atskirus tekstilinius maišelius, kurie jungiami tarpusavyje. Viename kvadratiniame metre yra nemažiau kaip 250 spyruoklių. Neaustinė kamšytinė armuota medžiaga (500 g/m3) atskiria spyruoklių bloką nuo putų poliuretano ir taip užtikrina ilgaamžiškumą. Patogiam poilsiui čiužinio viršuje ir apačioje naudojamas 30 mm storio klasikinis putų poliuretanas (25 kg/m3).
Nusegamas, dviejų kraštinių, čiužinio daigstytas užvalkalas yra austinis, kurio sudėtyje yra poliesteris (80%) ir medvilnė (20%).
Užvalkalą galima valyti sausu cheminiu būdu.
Rekomenduojame čiužiniui rinktis tvirtą, orui pralaidų lovos pagrindą arba groteles be padėčių nustatymo.
Išmatavimai cm, 200x 160 x 15
Nuoroda į gamintoją: http://www.lonas.lt/produktai/klasikine-kolekcija/vega/30/58/Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: