Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dujinė kaitlentė KERNAU KGH 7511 TCI XSpeciali Kaina: 245.00 €
245.00

Kernau yra buitinės technikos, virtuvinių prietaisų, santechnikos prekių gamintojas Lenkijoje. Rūpindamasi savo klientais kompanija siūlo prekes, kurios aprūpintų jų namus gražiais ir funkcionaliais produktais. Svarbiausi veiksniai yra patogumas, patikimumas ir ekologija. Kernau kuria prietaisus, kurie naudoja kuo mažiau energijos ir vandens. Kompanija veikia rinkoje jau keletą dešimčių metų, todėl yra įgiję daug patirties ir žinių, kurios leidžia pasiūlyti geriausius variantus. 

ELEKTRONINĖ ĮJUNGIMO SISTEMA

Ši funkcija yra integruota į kaitlentę ir taip leidžia lengviau įjungti degiklius.

VALDYMO ZONA PRIEKYJE ŠONE

Dujinės viryklės valdikliai yra priekinėje pusėje. Tai užtikrina patogų prietaiso veikimą ir patogų priėjimą prie degiklių.

LIEPSNOS STEBĖJIMO DAVIKLIS

Šis prietaisas skirtas apsaugoti dujinės kaitlentės vartotoją. Ši funkcija sustabdo degių dujų eigą į degiklį, jei liepsna užgęsta dėl vėjo, maisto perpildymo ar dėl kitų priežasčių. Įrengtas liepsnos stebėjimo prietaiso daviklis automatiškai sustabdo dujų tiekimą.

TURBO DEGIKLIS

Šis dujinis degiklis išsiskiria didžiuliu galingumu, kuris per labai trumpą laiką leidžia pasiekti aukštą temperatūrą, kas reikalinga kasdieniam maisto ruošimui. 

KERNAU KGH 7511 TCI X techniniai duomenys:

Tipas Dujinė kaitlentė Dizainas Nerūdijančio plieno paviršius Spalva Juoda Valdymas Priekyje Automatiniai degikliai Taip Plieninės grotelės Taip Degimo trikties saugos įrengimas Taip Kaitviečių skaičius 5 Turbo degiklis (3800 W) 1 Galingas degiklis (3000 W) 1 Standartinis degiklis (1750 W) 2 Ekonominis degiklis (1000 W) 1 Išmatavimai (A x P x G) 680 x 510 x 51 mm Montavimo skylė (P x A) 560 X 490 mm Aukštis 51 mm Įtampa 230 V Dujos Natūralios dujos G20 (20 MBAR) LPG degalai (pasirinktinai) Suskystintos dujos (LPG) G30 (37 MBAR)

Dujinė kaitlenė KERNAU KGH 7511 TCI X - išgaukite patį geriausią skonį ir tekstūrą ruošdami maistą, puikus skonis bus garantuotas. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: