Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
3.7 / 5
3.7 stars, based on 35 reviews

Garinė orkaitė SMEG S45VCX3Speciali Kaina: 1479.00 €
1479.00

Aukščiausia medžiagų kokybė, moderniausios, nuolat tobulinamos bei kompanijos vardu patentuojamos technologijos, nuolatinis produkcijos tikrinimas bei kiekvienos detalės tobulinimas – visa tai slypi SMEG pavadinime.
Virtuvės techniką gaminanti italų kompanija, jau daugiau kaip 60 metų tarptautinei rinkai pristatanti savo gaminius, klientus paperka savo filosofija, kurią galima nusakyti dviem žodžiais – technologija ir stilius. Tai derinys, kurio ši kompanija aistringai siekia ir po kuriuo didžiuodamasi pasirašo „Made in Italy“. Kiekvienoje SMEG produktų linijoje yra pristatomi gaminiai, priskiriami įvairioms klasėms – nuo ekonominės iki prabangios. Gaminio klasė priklauso nuo jame įdiegtų funkcinių galimybių bei apdailos, tačiau net ir ekonominės klasės SMEG technika atrodo lygiai taip pat gerai, kaip ir išskirtinai prabangūs gaminiai. 

SAVYBĖS:
45cm, multifunkcinė orkaitė su garų funkcija,
Energijos klasė a,
10 funkcijų: ruošimo garuose funkcija, ruošimas garuose + galinis kaitinimas su ventiliatoriumi, grilius, galinis kaitinimas su ventiliatoriumi, grilius + galinis kaitinimas su ventiliatoriumi, "picos" funkcija, automatiniai receptai mėsos, žuvies ir daržovių ruošimui garuose, atitirpinimo ir sterilizavimo funkcija.
Led parodymai,
Elektroninis valdymas,
Taimeris su automatiniu atjungimu,
Garsinis signalas gaminimo pabaigoje,
Elektroninė temperatūros kontrolė nuo 40°c iki 220°c,
Orkaitės talpa 31l.,
3 gaminimo lygiai,
Orkaitės vidus iš nerūdijančio plieno,
Atlenkiamas grilis,
Galimybė apriboti naudojamą orkaitės galingumą,
Valdymo užraktas / apsauga nuo vaikų,
Demo funkcija,,
automatinis orkaitės išjungimas atidarius dureles,
Nerūdijantis plienas su juodu stiklu.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: