Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Įmontuojama orkaitė Bosch HBT517CW0SSpeciali Kaina: 529.00 €
529.00

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.

Mėsos termometras iš virimo pašalina spėliojimą.

Integruotas kepimo termometras tobulai tinka maistui tinkamai temperatūrai palaikyti – tik įdėkite maistą, sujunkite su orkaite ir pasirinkite pageidaujamą mėsos temperatūrą. Tokiu būdu, pavyzdžiui, Jūsų kepsniai ir filė visada bus tobulai minkšti, naudojant švelnaus kepimo režimą.

AutoPilot 10

Nesvarbu, ar tai paukštiena, žuvis, troškiniai ar daržovės, AutoPilot 10 pagamins jūsų patiekalą tobulai. Užpildę orkaitę, ekrane pasirinkite tinkamą gaminimo programą iš 10 galimų, įveskite patiekalo svorį ir paspauskite „Start“. AutoPilot funkcija įvertins ir nustatys gaminimo būdą, temperatūrą ir gaminimo trukmę. Ji netgi išjungs orkaitę pasibaigus programai. Paprasčiau ir būti negali.

Savybės:

Kepimo termometras: galėsite išmatuoti optimalią kepsnių temperatūrą. 3D karštas oro sistema: puikus rezultatas dėl optimalaus šilumos paskirstymo iki 3 lygių vienu metu. AutoPilot10: dėka 10 iš anksto nustatytų programų, visi patiekalai paruošiami idealiai. Baltas LED ekranas: paprasta valdyti dėl tiesiogiai pasiekiamų papildomų funkcijų. GranitEnamel: lygūs paviršiai be aštrių kampų leidžia lengvai išvalyti vidų.

Bosch HBT517CW0S techniniai duomenys:

Vidinė talpa: 71 l Energijos efektyvumo klasė A (energijos efektyvumo klasių skalėje nuo A+++ iki D) Daugiafunkcinė orkaitė su 8 gaminimo būdais: karštas oras, įprastinis, dviejų lygių grilis, grilis karštu oru, kaitinimas apačioje, intensyvi karšto oro programa, atitirpdymas Tikslus nuo 50 - 275° C temperatūros reguliavimas Vieno taško mėsos zondas. AutoPilot10
Greitas įkaitinimas Valdymas: įspaudžiami sukamieji mygtukai BM52M Vientiso stiklo vidinės durelės Valdymo skydelio medžiaga: stiklas apačioje, Lengvai užsidarančios „softClose“ orkaitės durelės Elektroninis laikrodis įsigyjamas papildomai Halogeninis apšvietimas Apsauga: užraktas nuo vaikų, likusios šilumos indikatorius, mechaninis durų užraktas, integruotas aušinimo ventiliatorius Lentynėles prilaikantys bėgeliai., lygus paviršius leidžia ištraukti kepimo padėklus 80 % ir stabiliai juos laikyti Maksimali išorinio durelių stiklo temperatūra 50°C, kaitinant 1 val tradiciniu režimu prie 180°C Gaminio išmatavimai (mm) 595 x 594 x 548 mm

Įmontuojama orkaitė Bosch HBT517CW0S - gaminkite, improvizuokite ir mėgaukitės kepimu orkaitėje - sveikesnis pasirinkimas, kuris sutaupys Jūsų laiką. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: