Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Įmontuojama orkaitė Hansa BOEI69422Speciali Kaina: 208.00 €
208.00
Kataliziniai įklotai

Tai yra savaiminio išsivalymo funkcija jūsų orkaitėje. Katalitinė sistema, kurios Easy-fit, keičiami kataliziniai įklotai sugeria riebalus ir purvą bei padeda išlaikyti orkaitę švarią.

CoolDoor3

Dėl refleksinio trigubo orkaitės durelių stiklo viduje mes žymiai sumažinome temperatūrą ant durelių išorės paviršiaus. Orkaitės priekis yra daug vėsesnis ir saugesnis.

Hot air circulation

Speciali danga suteikia galimybę liesti paviršių, jo neištepant. Tai reiškia, kad ant paviršiaus nelieka jokių riebaluotų pirštų antspaudų, o jūs galite daugiau laiko praleisti su šeima vietoj to, kad valytumėte nešvarumus.

Receptai ant durų

Receptai vidinėje orkaitės durų pusėje yra praktinis vadovas patogioje vietoje - juose yra informacija apie indų rūšis, temperatūrą, lygius ir kepimo laiką.

Greitas pašildymas

Jūs galite naudoti šią funkciją, kad pasiektumėte norimą temperatūrą per trumpiausią įmanomą laiką. Orkaitė įkaista iki 150 ° C per 4 minutes, 20% greičiau nei standartinėse orkaitėse. Dabar jūs galite sutelkti dėmesį į kepimą, o ne laukti, kol orkaitė pasieks tinkamą temperatūrą. Maisto pašildymas taip pat yra lengvesnis.

Lengvai valomų durų sistema

Su nauja durų konstrukcija tai saugu ir lengva pašalinti stiklą iš orkaitės neišimant visų durų. Dvi kabės durų viršuje rodo, kad nereikia jokių įrankių ir jūs tai galite padaryti patys. Dabar palaikyti švarą orkaitėje yra labai lengva.

Atitirpinimas

Ši speciali funkcija tinkama daugelio maisto produktų atitirpinimui, pavyzdžiui, mėsos, žuvies, duonos ir pyragų. Tai galima padaryti per akimirką.

Įranga:

CoolDoor3 Kataliziniai įklotai  Steam Cleaning  Džiovinimo lentyna Receptai ant durų Atitirpinimas  Padėklų skaičius: 1 Hot air circulation Priekio tipas: Orkaitės durelės su 3 stiklais Padėklų tipas: Plokščias padėklas Padėklų paviršius: Procook kepimo skarda Programuotojas šoniniai laikikliai Standartinis apšvietimas Supergrill  

Techniniai duomenys:

Aukštis 59,5 cm Plotis 59,5 cm Gylis 57,5 cm Energijos klasė A Orkaitės talpa 65 l Supergrill 2000 W Viršutinis šildytuvas 900 W Apatinis šildytuvas 1100 W Žiedinis šildytuvas su termocirkuliacija 2000 W Pilnutinė galia 3,1 kW Nišos plotis 56 cm Energijos suvartojimas su ventiliatoriaus režimu 0,88 Nišos gylis 60 cm Ertmės spalva: Juodas Spalva Nerūdijančio plieno Nišos aukštis 56 cm Energijos suvartojimas paprastu režimu 0,99

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

Hansa yra gerai žinomas Europos buitinės technikos gamintojas, kurio produktai yra parduodami 20-yje šalių. Rytų Europos rinkoje tai yra populiariausias pasirinkimas. Beveik 70 metų buitinės technikos gamybos patirtis leido išvystyti platų ir įvairų prietaisų pasirinkimą, kuris dizaino ir technologiniu aspektu patenkina milijonų vartotojų poreikius. Hansa siūlomi prietaisai leidžia sukurti patogią ir malonią virtuvę. Įrenginiuose naudojami sprendimai yra tokie pažangūs, kad gali įvykdyti revoliuciją bet kokioje virtuvėje. Kuriami produktai atrodo stilingai ne tik dėl unikalaus dizaino, bet labiausiai dėl naudojamų aukštos kokybės medžiagų bei skiriamo dėmesio net mažiausios detalėms. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: