Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Įmontuojama orkaitė Smeg SFP4102PZSSpeciali Kaina: 1129.00 €
1129.00

Aukščiausia medžiagų kokybė, moderniausios, nuolat tobulinamos bei kompanijos vardu patentuojamos technologijos, nuolatinis produkcijos tikrinimas bei kiekvienos detalės tobulinimas – visa tai slypi SMEG pavadinime. Kiekvienoje SMEG produktų linijoje yra pristatomi gaminiai, priskiriami įvairioms klasėms – nuo ekonominės iki prabangios. Gaminio klasė priklauso nuo jame įdiegtų funkcinių galimybių bei apdailos, tačiau net ir ekonominės klasės SMEG technika atrodo lygiai taip pat gerai, kaip ir išskirtinai prabangūs gaminiai.

Smeg SFP4102PZS:

plotis 45cm multifunkcinė termoventiliuojama orkaitė energijos klasė A+ didelis LCD displėjus 10 funkcijų: kaitinimas iš apačios ir viršaus, kaitinimas iš apačios ir viršaus su ventiliatoriumi, galinis kaitinimas su ventiliatoriumi, turbo kaitinimas, ECO - ekonominis kaitinimas, grilis, kaitinimas iš apačios, kaitinimas iš apačios su ventiliatoriumi, picos funkcija, grilis su ventiliatoriumi papildomos funkcijos: atitirpinimas pagal laiką, atitirpinimas pagal svorį, tešlos kildinimo, "šabo", demo, ECO pirolizės ir pirolizės funkcijos. 20 automatinių programų. laikrodis įjungimo ir išjungimo laikmatis minutinis laikmatis garsinis signalas gaminimo pabaigoje šviečiančios valdymo rankenėlės galimybė apriboti naudojamą orkaitės galingumą valdymo užraktas / apsauga nuo vaikų elektroninė temperatūros kontrolė (30- 250°C) greitas orkaitės įkaitimas 3 gaminimo lygiai talpa netto 36l (bruto 50l) lengvai valoma "Ever clean" emalė halogeninis dviejų lygių vidaus apšvietimas apšvietimo įsijungimas atidarius orkaitės dureles keturių stiklų durelės - "Cool", vidinė durelių pusė lygi vidiniai stiklai išimami automatinis kaitinimo atjungimas atidarius dureles durų atidarymo/uždarymo mechanizmas - "Soft close" komplekte picos akmuo ir ližė galingumas 3,1kW, 14A.

Įmontuojama orkaitė Smeg SFP4102PZS - praktiškas dizainas, aukšta kokybė ir funkcionalumas, tai viskas ko reikia šiuolaikiniam virtuvės šeimininkui. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: