Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Indukcinė kaitlentė KERNAU KIH 6433-4BSpeciali Kaina: 388.00 €
388.00

Kernau yra buitinės technikos, virtuvinių prietaisų, santechnikos prekių gamintojas Lenkijoje. Rūpindamasi savo klientais kompanija siūlo prekes, kurios aprūpintų jų namus gražiais ir funkcionaliais produktais. Svarbiausi veiksniai yra patogumas, patikimumas ir ekologija. Kernau kuria prietaisus, kurie naudoja kuo mažiau energijos ir vandens. Kompanija veikia rinkoje jau keletą dešimčių metų, todėl yra įgiję daug patirties ir žinių, kurios leidžia pasiūlyti geriausius variantus.

APSAUGA NUO VAIKŲ

Ši funkcija apsaugo vaikus nuo atsitiktinio prietaiso įjungimo ir išjungimo. Dėka šios funkcijos galite išjungti valdymo skydelį ir vaikams bus neįmanoma keisti nustatymų ir programų.

AUTOMATINIS SUSTOJIMAS

Kai maistas užvirs ant viryklės, prietaisas automatiškai išsijungs. Ši saugos sistema apsaugo kaitlentę ir baldus nuo sugadinimo.

TILTO FUKNCIJA

Ši funkcija leidžia jums prisijungti prie dviejų gretimų kaitviečių zonų. Tai leidžia lengviau ruošti maistą dideliuose, nestandartinio dydžio puoduose. Taip pat galėsite dideles kepsnines arba keptuves.

JUODA DANGA

Šis dangos tipas labai sumažina stiklo matomumą. Dėl to kaitlentės dalys puikiai pasislepia po stiklu. Kaitlentės paviršius turi visiškai juodą išvaizdą.

VALDYMAS SLANKIKLIU

Ši valdymo sistema leidžia tiesiogiai valdyti visus galios lygius, vienu mygtuko paspaudimu. Kaitlentės veikimas yra lengvas, greitas ir intuityvus.

LAIKMATIS

Ši funkcija leidžia lengvai ir patogiai kasdien suktis virtuvėje. Laikmatis leidžia programuoti prietaiso veikimo laiką.

AUTO POWER

Tai yra funkcija, leidžianti kaitlentei automatiškai prisitaikyti prie puodų ar keptuvių, jų dydžių ir formų. Tai garantuoja, kad jūsų indukcinė kaitlentė naudos energijos tiek, kiek yra reikalinga virimui.

400 V ĮTAMPOS INSTALIACIJA

KERNAU kaitlentės yra skirtos 400V įtampos instaliavimui. Elektros jungties pakeitimas ar techninis prietaiso sureguliavimas turi būti atliekamas tik kvalifikuoto elektriko.

KAITVIETĖS STIPRINTUVAS

Dėl šios funkcijos kaitvietė gali pasiekti maksimalią temperatūrą. Tai leidžia jums užvirti vandenį arba pašildyti maistą per labai trumpą laiką.

AUTOMATINIS SUSTOJIMAS

Kai maistas užvirs ant viryklės, prietaisas automatiškai išsijungs. Ši saugos sistema apsaugo kaitlentę ir baldus nuo sugadinimo.

STOP&GO

Tai funkcija, kuri užtikrina dar didesnę maisto gaminimo proceso kontrolę. Ši funkcija puikiai tinka situacijose, kai gaminimas turi būti sustabdytas staiga. Visos kaitvietės bus perjungiamos į vadinamąjį šildymo režimą. Šiame režime gaminami valgiai nedegs ir nepervirs.

KERNAU KIH 6433-4B techniniai duomenys:

Tipas Indukcinė kaitlentė Dizainas Juodas stiklas Nerūdijančio plieno žymos Valdymas slankikliu Taip  Laikmatis Taip Tilto finkcija Taip Stiprintuvas (Booster) Taip Dvigubas stiprintuvas Taip Stop&Go Taip ANTI–TOUCH paviršius AUTO–POWER funkcija Galios lygiai 10 Briaunos tipas "C" Taip Likutinės šilumos rodiklis x4 Automatinio sustojimo funkcija Taip Apsauga nuo vaikų Taip Stand-by funkcija Kairės priekinės kaitvietės galingumas / stiprintuvas 2100 W / 2300 W / 3000 W Kairės galinės kaitvietės galingumas / stiprintuvas  1600 W / 1850 W Dešinės priekinės kaitvietės galingumas / stiprintuvas 1100 W / 1400 W Dešinės galinės kaitvietės galingumas / stiprintuvas 2300 W / 3000 W Tilto funcija / stiprintuvas 3700 W Išmatavimai 590x 520 mm Montavimo išmatavimai 560 X 490 X 53 mm Instaliavimas 400 V / 230 V Galingumas 9250 W

Indukcinė kaitentė KERNAU KIH 6433-4B - išgaukite patį geriausią skonį ir tekstūrą ruošdami maistą, puikus skonis bus garantuotas. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: