Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kaitlentė AEG HK6542H1FBSpeciali Kaina: 332.65 € 1148.57 Lt
332.65

Tikslios nuostatos vienu prisilietimu
Pasirinkite reikiamas tikslias nuostatas vienu paprastu piršto palietimu. Sistema „Direktouch“ suteikia tiesioginę prieigą prie kaitlentės valdiklių. 
Ruošiant nuostabius patiekalus, labai svarbu tikslumas ir tinkamų nuostatų pasirinkimas. Ši kaitlentė leidžia jums susidoroti su šia užduotimi. Sistema „Direktouch“ leidžia jums tiesiogiai valdyti kaitlentės valdiklius ir nedelsiant pasirinkti tikslų reikiamą lygį vienu spustelėjimu.

 

Protingas elektros naudojimas, siekiant sumažinti energijos sąnaudas
Laikmatis „Oko“ leidžia jums efektyviau panaudoti energiją, paskutines kelias gaminimo proceso minutes naudojant liekamąją viryklės šilumą. 
Kaitlentės laikmatis „Öko“ – tai sumanus būdas efektyviau panaudoti savo išteklius. Kai jūs nustatote kaitlentėje maisto gaminimo laiką, laikmatis tiksliai apskaičiuoja, kada išjungti kaitlentę ir pabaigti gaminti patiekalą, naudojant liekamąją kaitlentės šilumą. Koks rezultatas? Tokios pat aukštos kokybės maistas gaunant mažesnes sąskaitas už elektrą.

 

Profesionalūs rezultatai naudojant įvairiems prikaistuviams tinkamą sritį
Ši daugiafunkcė kaitlentės sritis skirta visiems specialiems puodams ir keptuvėms naudoti, todėl visuomet galite profesionaliai kurti puikius patiekalus. 
Kai gaminate kažką ypatinga, svarbu, kad turėtumėte tinkamą įrangą ir pakankamai vietos, kad iš turimų produktų paruoštumėte nuostabų patiekalą. Ši viryklė turi įvairiems prikaistuviams tinkamą kaitvietę, sukurtą atsižvelgiant į specialius įrenginius. Galite naudoti puikiems patiekalams ruošti reikiamus puodus ir keptuves – nuo kepinimui skirtų prikaistuvių iki indų žuvims virti garuose

 

Maksimali galia būtent tada, kai jos reikia
Šios kaitlentės galios didinimo funkcija specialiai skirta greitai, intensyviai padidinti kaitinimą, kad galėtumėte gaminti greitai. 
Daugeliui patiekalų idealiai paruošti svarbiausia greitas, intensyvus kaitinimas – štai kodėl ši kaitlentė turi galios didinimo funkciją. Ji užtikrina smarkų, intensyvų kaitinimą iki 10 minučių, o paskui vėl grįžta prie kaitlentės aukščiausios kaitinimo nuostatos, kad galėtumėte pabaigti gaminti patiekalą.

 

Papildomas taupumas naudojant likusį karštį
Kiekvienai kaitvietei „OptiHeat“ valdiklis seka likusio karščio lygį, taigi galite geriausiai išnaudoti likusį karštį ir optimizuoti energijos sunaudojimą. 
Sistema „OptiHeat Control“ stebi, kaip vėsta kiekviena kaitvietė ir pateikia svarbius duomenis, padedančius jums efektyviai panaudoti likusį karštį. „OptiHeat Control“ parodo, ar kaitvietė vis dar pakankamai įkaitusi, kad ant jos galima būtų gaminti, ar tik pakankamai šilta, kad išlaikytų patiekalą šiltą, ar tiesiog „vis dar karšta“.

 

Nuoseklus kiekvieno gaminimo proceso etapo stebėjimas
Galite nuosekliai stebėti kiekvieno patiekalo gaminimo eigą, nes laikmatis „CountUp Timer“ pradeda skaičiuoti laiką nuo nulio ir skaičiuoja tol, kol jo neišjungiate arba nenustatote iš naujo. 
Svarbiausia – laikas, ypač kai tai susiję su maisto gaminimu. Naudodami šios viryklės laikmatį „CountUp“, galite dar nuosekliau stebėti gaminimo procesą. Laikmatis pradeda skaičiuoti laiką nuo nulio ir skaičiuoja tol, kol jo nesustabdote arba nenustatote iš naujo, todėl tiksliai žinote, kiek laiko trunka kiekvienas gaminimo procesas.

 

„ProBox™“: siūloma kaip priedas nesudėtingai ir saugiai montuoti virš virtuvės stalčių
„ProBox™“ yra individualiai gaminamas varžtais prisukamas sprendimas lengvai ir saugiai sumontuoti kaitlentę virš virtuvės stalčiaus. Tvirtinama ant kaitlentės apačios, ji siūlo puikų vėdinimo ir saugaus atstumo sprendimą.

 

Kaitvietės tipas: indukcinė
Tiesioginis valdymas: slenkamo lietimui jautraus valdymo technologija
Indukcinės kaitvietės su galios padidinimo funkcija
Puodų aptikimas
Automatinis greitas pašildymas
„Stop and Go“ funkcija trumpam pertraukimui
Užrakinimo funkcija
Užrakto nuo vaikų funkcija
Kaitvietės saugumas: Automatinis išjungimas
Garsinis signalas su išjungimo galimybe


Veikimas:
Instaliavimo tipas    Savarankiška
Kaitlentės tipas    Indukcinė
Valdymo funkcijos    Vaikų apsauga, Automatinis įkaitinimas, BOOSTER, Laikmatis, Mygtukų užrakinimas, Minutinis laikmatis, Eco laikmatis, Hob-hood connection, Stop+Go funkcija, Laikmatis, Garso išjungimas, 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas
Saugumo funkcijos    Automatinis išjungimas
Likutinės šilumos rodmenys    7 segmentai
Matmenys:
Plotis, mm    590
Gylis, mm    520
Energija:
Maksimalus elektros galingumas, W    7400
Dešinės galinės kaitvietės galingumas/skersmuo    2300/3200W/170x265mm
Dešinės priekinės kaitvietės galingumas/skersmuo    1400/2500W/145mm
Kairės galinės kaitvietės galingumas/skersmuo    1800/2800W/180mm
Kairės priekinės kaitvietės galingumas/skersmuo    2300/3700W/210mm
Kita:
Nišos plotis, mm    560
Nišos gylis, mm    490Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: