Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kaitlentė Allenzi BOS 6435 XSpeciali Kaina: 204.00 € 704.37 Lt
204.00

 Aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino virtuvės technikos prekybinis ženklas „Allenzi“ gimė Australijoje. Šį prekybinį ženklą valdanti verslo grupė turi daugiau nei 30 metų patirtį maisto gamybos pramonės, buitinės technikos, pramoninės virtuvės technikos gamybos srityse. Daugiau nei 10 metų gaminamos 90 cm pločio viryklės, pasižyminčios aukščiausiomis technologijomis, tapo Allenzi vizitine kortele Australijoje. Allenzi viryklėse naudojamos tokios pačios kaip ir NASA karščio izoliacijos medžiagos, todėl produktai pasižymi aukščiausiomis energijos efektyvumo charakteristikomis, yra draugiški aplinkai bei saugūs vaikams.

Daugumos Allenzi produktų dizainas ir technologinė bazė kuriama Italijoje, kuri yra pasaulinė mados ir dizaino lyderė. Šioje šalyje taip pat gaminama didelė gama įmontuojamos bei stacionarios Allenzi buitinės technikos. Įkvėpti augančių vartotojų poreikių Allenzi produktų dizaino kūrėjai atsižvelgia į naujausias buitinės technikos tendencijas - papildo naujomis formomis, medžiagomis bei spalvų gama.

Allenzi produktai - elegantiški, jais lengva naudotis ir jie yra prieinami kiekvienos šeimos biudžetui. Ar rasite vieta Allenzi produktams savo virtuvėje?

Juodo stiklo paviršiaus kaitlentė su nerūdijančio plieno panele.

4 dujiniai degikliai.
Apsauga nuo dujų nuotėkio.
Ketaus grotelės (3 vienetai).
1 dvigubos liepsnos degiklis.
Elektrinis uždegimas rankenėlėse.
Galingumas: 7,5 kW.
* Pridedami tik standartiniai purkštukai (žikleriai).Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: