Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kaitlentė Ariston KIC 644 C (CF)Speciali Kaina: 398.00 € 1374.21 Lt
398.00

 Kaitlentė Ariston KIC 644 C (CF)

Indukcinė kaitlentė „Ariston KIC-644 C (CF)“ – ekonomiška, saugi naudoti ir efektingai atrodo bet kurioje virtuvėje. Dėl magnetinio lauko, susidarančio indukcinėje ritėje, užtikrinamas greitas ir galingas kaitinimas tiesiai į indo dugną, o kaitvietė ir šalia esantis paviršius išlieka šaltas. Todėl visa elektros energija panaudojama maistui gaminti, o ne kaitlentei šildyti. Indukcinei kaitlentei „Ariston KIC-644 C (CF)“ reikalingi indai su plokščiais, feromagnetiniais (magnetiniais) dugnais, gamintojai juos žymi specialiu simboliu. Ant tokios kaitlentės pienas neišbėgs ir nepridegs, ją lengva išvalyti kempine ar popieriniu rankšluosčiu.

Laikmatis
Jums nebereikės jaudintis, kad galite sugadinti patiekalą, jeigu užmiršite laiku išjungti viryklę. Su laikmačiu Jūs galite nustatyti maisto gaminimui reikalingą laiką ir indukcinė kaitlentė „Ariston KIC-644 C (CF)“ pati įspės garsiniu signalu ir išsijungs, kai programa bus įvykdyta.

Techniniai duomenys

 Kaitlentės tipas: Indukcinė kaitlentė Elektrinių kaitviečių skaičius: 4 indukcinės kaitvietės Kaitvietės išplėtimas: Nėra Apvadas: Be apvadų Spalva: Ruda ValdymasValdymo tipas: Jutiklinis valdymas Laikmatis: Yra Valdymo skydelio išdėstymas: Iš priekio Elektros energijos sąnaudos"Energy Saving": Yra Maksimali prijungimo galia (kW): 7,2 kW Saugumo sistemaValdymo blokavimas – „Apsauga nuo vaikų“: Yra Likusios šilumos indikatorius: Yra Unikalios savybėsGreito įkaitimo funkcija: Yra Funkcija „Stop&Go“: Nėra Automatinis išsijungimas: Yra Indų atpažinimas: Yra MatmenysMatmenys (A x P x G): 5,3 x 59 x 52 cm Garantija: 2 metai 


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: