Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kaitlentė Ariston TQ 640 (BK) K GH/HASpeciali Kaina: 224.00 € 773.43 Lt
224.00

Kaitlentė Ariston TQ 640 (BK) K GH/HA

Dujinė kaitlentė stikliniu paviršiumi („dujos ant stiklo“), „Luce Glass“, 4 kaitvietės, elektrinis uždegimas, dujų nuotėkio kontrolė, ketaus grotelės, valdymo rankenėlės priekyje, spalva – juoda, matmenys (A x P x G) 4,5 x 60 x 51 cm.

Grūdinto stiklo kaitlentė
„HOTPOINT-ARISTON TQ-640(BK)“ kaitlentės paviršius yra padengtas plonu grūdinto stiklo sluoksniu. Dujinė kaitlentė stikliniu paviršiumi („dujos ant stiklo“) atrodo efektingai ir šiuolaikiškai, yra tvirta ir atspari aukštoms temperatūroms, smūgiams, ją lengva valyti.

Ketaus grotelės
Ilgaamžiškos „HOTPOINT-ARISTON TQ-640(BK)“ kaitlentės grotelės iš ketaus ilgai išlaikys šilumą, išsaugos patrauklią savo išvaizdą, nesibraižys ir neskils. Ant šių grotelių jūsų indai stovės tvirtai.

Elektrinis kaitlentės uždegimas
Daugiau nebegresia nudeginti pirštų, uždegant kaitvietes degtukais ar žiebtuvėliu! Dujinės kaitlentės „HOTPOINT-ARISTON TQ-640(BK)“ kaitvietė užsidega nuo elektrinės kibirkšties, paspaudus mygtuką arba pasukus perjungiklį. Ši funkcija veiks tik tada, kai dujinė kaitlentė bus įjungta į 220 V elektros tinklą.

Dujų nuotėkio kontrolė
„HOTPOINT-ARISTON TQ-640(BK)“ dujinėje kaitlentėje įrengta dujų nuotėkio kontrolės sistema pasirūpins Jūsų saugumu. Specialus jutiklis užfiksuos, kad dėl vėjo gūsio ar gaminant iš indo išsipylus skysčiui užgeso kurios nors kaitvietės liepsna ir dujų tiekimas bus automatiškai atjungtas.

Pagrindinė spalva juoda
Kaitlentės tipas dujinė
Instaliavimo tipas nepriklausoma
Matmenys ( A x P x G), cm - x 60,0 x 51,0
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: